واشر نسوز ساده

کالا سایز قیمت

واشر نسوز ساده

در تمام سایز ها تماس بگیرید

گسکت فضاهای میکروسکوپی بین سطح فلنج و همچنین ناهمگونی های سطح فلنج را پر می کند و مسیر عبور سیالاتی مانند آب و گاز را آب بند می کند.

دسته بندی گسکت ها

گسکت ها با توجه به مشخصات فنی انواع مختلفی دارند که عبارت است از : واشر لاستیکی، واشر نسوز ساده، واشر نسوز سیمدار و گسکت اسپیرال وند. دسته بندی دیگری نیز می توان برای گسکت ها در نظر گرفت و آنها را به گسکت های غیر فلزی، نیمه فلزی و تمام فلزی تقسیم کرد که با توجه به شرایط عملکردی از انواع مناسب آنها استفاده می شود.

استاندارد واشر و گسکت

واشرهای استفاده شده جهت آب بند کردن فلنج های با سطح صاف دارای استاندارد ANSI B16.21 و واشرهای استفاده شده جهت فلنج های با سطح برآمده(Raised Face) بر اساس استاندارد ANSI B16.20 می باشند.

عوامل موثر بر انتخاب واشر

  • دما، فشار و میزان خورندگی سیال
  • تعداد دفعات باز و بسته کردن فلنج جهت تعمیرات و نگهداری
  • ضرورت های محیطی و الزامات
  • هزینه

واشر نسوز ساده

واشرها جزو اتصالات بسیار پر کاربردی هستند که در انواع مختلف تولید می شوند . واشر در واقع برای عایق کردن نقاط مختلف و  پیوند دادن لوله ها , لوله کشی های مخازن و پروژه های مربوط به آب بندی  کاربرد بسیار دارند . واشر ها در انواع مختلف فلزی و پلاستیکی ساخته شده است . واشر نسوز ساده یکی از انواع این محصول پر فروش است که در صنعت کاربرد های زیادی دارد .

واشر نسوز ساده از ورق کلینگریت با توجه به نیاز و سلیقه مشتری در انواع گرافیتی , آرامید , سیم دار , بدون سیم و تفلونی و PTFE ساخته خواهد شد . این نوع واشر نسوز با استفاده از دستگاه های CNC با احتیاط و در کیفیت بالا برش داده می شود و از ان ها در گسکت فلنج , سیل کننده های دیگ و موارد دیگر استفاده می شود . تهیه این محصول را نمی توان بدون اگاهی انجام داد زیرا خرید و تولید ان به مسائلی مانند دمای کارکرد , فشار کارکرد , محل اتصال و ابعاد و سایز واشر مورد نیاز بستگی دارد . واشر نسوز ساده تر کیب شده از آرامید , فایبر گلاس و چسب مخصوص است که دارای ویژگی های زیر می باشد :

  • استفاده در دمای 180 به صورت مداوم و حداکثر 350
  • حداکثر فشار 50بار
  • مقاومت مناسب برای اب بندی

این نوع محصول در واقع به معنی درزگیر و درزبند نیز هست که وظیفه پر کردن فضای خالی بین قطعات را برای جلوگیری از نشتی اب به عهده دارد . واشر نسوز ساده , قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد که می تواند در برابر اب , بخار اب , روغن , گاز , الکل , اسید و مواد نفتی  و فشار بالا تحمل و مقاومت کند . این محصول با توجه به جنس و برند تولید کننده , درانواع قیمت ها ساخته شده و برای مشتریان به بازار عرضه می شود .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]