معرفی اتصالات گالوانیزه

معرفی اتصالات گالوانیزه 

اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه قیمت خرید فروش

معرفی اتصالات گالوانیزه این اتصالات همانطور که از نامش پیداست جهت اتصال نمودن لوله ها و بقیه اتصالات به همدیگر در سیستم های لوله کشی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.اتصالات گالوانیزه نیز در جهت متصل نمودن لوله ها و ساماندهی به  سیستم های لوله کشی ای به کار می روند همچنین در ان ها از لوله های فلزی و گالوانیزه شده استفاده می شود.

اتصالات گالوانیزه را بیشتر بشناسید

همواره اتصالات گالوانیزه دنده ای وظیفه آبرسانی به بخش های یوتیلیتی صنعتی و موتورخانه ها را انجام میدهند در واقع لبه های ابتدایی و انتهایی اتصالات گالوانیزه به شکل THREADED می باشد همچنین اتصالات گالوانیزه مسیر اتصال به لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرند چونکه بایستی این مورد که لوله های گالوانیزه مدل روپیچ دنده ای هستند مورد توجه قرار بگیرد تا در اتصال شکست نخوریم.

چرا اتصالات گالوانیزه

اتصالات دنده ای به دلیل شرایط محیطی در معرض خطر زنگ زدگی  می باشند زیرا نیاز به پوششی برای مراقبت دارند تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند.

پس از مدتی اتصالات زنگ زده شده دچار خوردگی می شوند و همچنین از نقطه خوردگی سوراخ می شوند که باعث خرابی در سیستم لوله کشی می شود.

   آب بندی اتصالات گالوانیزه

در واقع یکی از عمده ترین مشکل اتصالات دنده ای مشکل نشتی و عدم آب بندی در رزوه ها است برای رفع این مشکل بایستی اولا از اتصالات گالوانیزه با مدل های مناسب استفاده شود و دوما موقع اجرای لوله کشی می بایست از وسایلی مانند نوار تفلن، کنف و یا خمیر لوله کشی استفاده کرد.

 اتصالات دنده ای مشکی

معرفی اتصالات گالوانیزه

 اتصالات دنده ای مشکی مانند اتصالات گالوانیزه نیز به راحتی در بزرگ قابل دسترسی می باشد که امکان استفاده از این اتصالات برای اکثر محیط های امکان پذیر بوده و احتمال زنگ زدگی و جذب رطوبت توسط این اتصالات خیلی پایین می باشد.

برند های موجود از اتصالات دنده ای عبارتند از:

1.اتصالات دنده ای سیاه برزیل: برند توپی برزیل دارای مجموعه کاملی از اتصالات دنده ای مشکی و گالوانیزه می باشد که قیمت همه ی محصولات بجز مهره ماسوره دارای قیمت مشابه می باشند.همچنین لیست قیمت مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل از لیست قیمت مهره ماسوره سیاه برزیل بیشتر می باشد.

 2.اتصالات دنده ای مک چین: در واقع این برند چینی دارای مجموعه کاملی از اتصالات دنده ای سیاه نمی باشد ولی مجموعه کالایی اتصالات گالوانیزه مک چین تکمیل و موجود می باشد.

3.اتصالات دنده ای سیاه چینی: این مدل از اتصالات دنده ای برند خاصی ندارد ولی مجموعه کالایی کامل اتصالات سیاه و گالوانیزه موجود می باشد.

اتصالات گالوانیزه چینی 

"<yoastmark

 گالوانیزه نوعی فلز با روکش آلیاژ روی می باشد که یکی از رایج ترین اتصالاتی است که برای وصل کردن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از انواع اتصالات گالوانیزه ، اتصالات گالوانیزه چینی می باشد .

 این اتصالات به دو صورت گرم و سرد تولید می‌ شود . مقاومت این اتصالات از دیگر اتصالات گالوانیزه بیشتر می باشد و همچنین در مقابل رطوبت و پوسیدگی از خود مقاومت بسیاری نشان می دهند .

اتصالات گالوانیزه چینی  به صورت دنده ای و در انواع سیاه و سفید تولید می شود ولی نکته ی قابل توجه این است که نمونه اصلی اتصالات گالوانیزه شده ، سفید رنگ می باشد ، البته باید اضافه کرد که هر یک از این اتصالات کاربرد مخصوص به خود را دارند . این اتصالات در صنایع مختلف مانند آب و گاز و هوا و بخار مورد استفاده قرار می گیرند . قابل ذکر است مقدار سیلیکون و فسفر موجود در اتصالات گالوانیزه در ضخامت و ظاهر پوشش گالوانیزه موثر خواهد بود .

تولید اتصالات گالوانیزه چینی 

معرفی اتصالات گالوانیزه

 یکی از مهم ترین مواد در ساخت این اتصالات ، فولاد نرم می باشد . این اتصالات گالوانیزه به دو طریق درزدار و بدون درز ساخته می شوند .  در روش درزدار آن ، دو ورق به یکدیگر جوش داده می شوند و در روش بدون درز آن ، ورق یک تیکه می باشد . برای گالوانیزه کردن اتصالات ، این مواد را درون روی قرار داده و بعد از خارج کردن آن ، فلز را سرد می کنند تا مواد به خوبی به آن بچسبد . بعد از اطمینان از گالوانیزه شدن ، اتصالات را با استفاده از دستگاه‌ های مخصوص رزوه می‌کنند .

باید ذکر کرد عمل گالوانیزه کردن برای محافظت از فولاد انجام می‌ گیرد . چرا که با این کار ، مقاومت آن در برابر خوردگی افزایش پیدا کرده و عمر طولانی‌ تری به دنبال خواهد داشت .

کاربرد اتصالات گالوانیزه چینی 

اتصالات گالوانیزه چندین دهه می باشد که در بازار نزد مردم ، بسیار محبوب شده است ، از کاربرد های این اتصالات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

قابل استفاده در آبرسانی

کاربرد در گلخانه

قابل استفاده در حصار کشی

کاربرد در سازه های فلزی

کاربرد در تصفیه خانه ها

قابل استفاده در صنعت کشاورزی

کاربرد در مخابرات

نکته ی قابل توجه این است که برای افزایش مقاومت فلز ها در مقابل خوردگی از روش سرد اتصالات گالوانیزه چینی استفاده می کنند . در واقع این روش را اکثراً برای اتصالات پیچ و مهره به کار می برند .

و همچنین برای دکل‌ های برق فشار قوی نیز از روش گالوانیزه گرم استفاده می‌ کنند .

مزایای اتصالات گالوانیزه چینی 

در صنایعی مانند پتروشیمی ، نفت و … که استحکام و مقاومت در آن ها بسیار با اهمیت است ، لازم است از از این اتصالات گالوانیزه استفاده شود . اما به طور کلی مزایای این اتصالات بسیار زیاد است که در اینجا فقط به چندی از آن ها اشاره می‌کنیم. 

 پوشش این اتصالات گالوانیزه به دلیل داشتن ساختار متالورژیکی خاص ، مقاومت بسیاری در برابر صدمات مکانیکی ، خوردگی و سایش و دوام بسیار دارد .

اتصالات گالوانیزه چینی به این علت که در فولاد نفوذ می کند و عملکردی مشابه کاتد دارد ، می تواند مقاطع ریز روی سطح فولاد را در برابر صدماتی مانند خوردگی و صدمات محیطی محافظت کند .

پوشش ایجاد شده در این اتصالات ، می تواند همه ی نقاط فولاد مانند گوشه ها ، فرورفتگی ها و همچنین جاهای کوچک را پر کند و از خوردگی آن ها جلوگیری نماید . در این مورد بهترین عملکرد در پوشش را ، پوشش گالوانیزه به عمل خواهد آورد .

این اتصالات را می توان به آسانی و تنها با چشم مورد بررسی و کنترل قرار داد . قابل ذکر است تنها در شرایط خاص که نیاز به ارائه ی تضمین برای کنترل کیفیت می باشد ، نیاز به آزمایش های مخرب می باشد .

چنان چه در محل نیاز به این نوع اتصالات گالوانیزه باشد ، دیگر نیازی به آماده سازی سطح و رنگ آمیزی و یا بازرسی به دنبال نخواهد داشت .

ضریب انبساط طولی این اتصالات کم می باشد .

این اتصالات ، هزینه ای کمی برای تولید و فروش به دنبال دارد .

قابلیت تعمیر کردن با هزینه کم به همراه دارد .

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

خرید قیمت فروش اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

به طور کلی اتصالات گالوانیزه جورج فیشر از طریق ریخته گری و با استفاده از قالب، تهیه و تولید می شوند . به این صورت که پس از ریخته گری ، اتصالات به تراشکاری منتقل شده و پس از قلاویز و ایجاد شدن رزوه به دو صورت عرضه می شوند ؛ یکی به صورت سیاه عرضه می شوند و دیگری به صورت گالوانیزه شده در اختیار افراد قرار می گیرند . جورج فیشر گروهی مشهور در دنیا می باشد که شامل بخش های مختلفی است که محل اصلی همه ی آن ها در کشور سوئیس می باشد . از محصولات با کیفیت جورج فیشر ، اتصالات گالوانیزه جورج فیشر می باشد . در این اتصالات از با کیفیت ترین مواد استفاده شده است و جهت انتقال آب در مجتمع های ورزشی، مسکونی و تجاری و همچنین بیمارستان ها و… استفاده می شود .معرفی اتصالات گالوانیزه

 این نوع اتصالات گالوانیزه به علت پوشش خود که از فلز روی می باشد ، ظاهری سفید رنگ دارد . این ویژگی آن ها سبب می شود در مقابل خوردگی و زنگ زدگی کاملا مقاوم باشند . 

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر یکی از کامل ترین تولید کننده های اتصالات گالوانیزه می باشند . از سری محصولات این

اتصالات گالوانیزه می توان به موارد زیر اشاره کرد

زانو 90 درجه گالوانیزه جورج فیشر 

زانو 45 درجه گالوانیزه جورج فیشر

از زانویی ها برای تغییر جهت جریان استفاده می کنند و به صورت توپیچ دنده شده اند .

زانو چپقی 45 درجه گالوانیزه جورج فیشر 

زانو چپقی 90 درجه گالوانیزه جورج فیشر 

از زانو چپقی برای تغییر جهت جریان استفاده می شود و از یک سمت به صورت توپیچ و از سمت دیگر به صورت روپیچ می باشد . 

سه راه گالوانیزه فیشر برای انشعاب گرفتن از خطوط لوله کشی استفاده می شود . 

بوشن لبه دار گالوانیزه جورج فیشر 

برای اتصال دو لوله ی گالوانیزه 6 متری، به دلیل رو پیچ بودن هر دو بخش ، از بوشن گالوانیزه استفاده می شود . این اتصالات از دو طرف روپیچ می باشند . 

مغزی گالوانیزه جورج فیشر 

اتصال دو بخش توپیچ توسط مغزی گالوانیزه صورت می گیرد. این اتصالات از هر دو طرف روپیچ می باشند . 

درپوش گالوانیزه جورج فیشر 

کور کردن و مسدود کردن لوله های گالوانیزه توسط درپوش صورت می گیرد . این اتصالات ، تو پیچ می باشد. برای اتصال به لوله گالوانیزه که به صورت روپیچ می باشد از این نوع درپوش گالوانیزه استفاده می شود. 

مهره ماسوره گالوانیزه جورج فیشر

 از مهم ترین اتصالات گالوانیزه جورج فیشر می باشد که آب بندی و عدم نشتی از آن بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. سهولت در باز بسته کردن شیرآلات برنجی و غیره ، با استفاده از مهره ماسور امکان پذیر است . این اتصالات از دو طرف به صورت توپیچ می باشد . 

سه راه تبدیل گالوانیزه جورج فیشر

 ورودی و خروجی این سه راه تبدیل ، سایز مشابهی دارند ولی سایز انشعاب کمتر از سایزهای ورودی و خروجی می باشد .

تبدیل گالوانیزه جورج فیشر 

تغییر سایز خط لوله با استفاده از تبدیل گالوانیزه انجام می گیرد. ، هنگامی که دو تا از اتصالات گالوانیزه ی غیر هم سایز ، نیاز به وصل شدن به یکدیگر داشته باشند از تبدیل گالوانیزه استفاده می کنند . این نوع اتصالات گالوانیزه به صورت روپیچ – توپیچ می باشد . 

لازم به ذکر است این اتصالات در اندازه های متفاوت تولید می شوند . 

ویژگی های اتصالات گالوانیزه جورج فیشر 

معرفی اتصالات گالوانیزه

فیشر مجموعه ای منحصر به فرد در تولید اتصالات گالوانیزه در جهت استفاده در صنایع مختلف مانند صنعت ساختمان ، سیستم ها و مکانیزم صنعتی و غیره استفاده می شود. 

علاوه بر اتصالات گالوانیزه ، کلیه ی محصولات جورج فیشر با ارائه ی خدمات پس از فروش حتی در تمامی بازارهای بین المللی باعث جلب اعتماد متقاضی و مصرف کننده شده اند .

 این اتصالات گالوانیزه هزینه ی نصب و راه اندازی کمی را شامل می شوند . 

کیفیت این اتصالات گالوانیزه بالا و از ماندگاری خوبی برخوردار می باشند . 

مقاومت بسیار در برابر فشار و دمای بالا دارند . 

مقاومت مکانیکی بالایی دارند .

 مانع ورود هوا به لوله می شوند. 

 اتصالات گالوانیزه جورج فیشر ، محصولاتی با کیفیت هستند که با استفاده از تجهیزات اتوماتیک و تکنولوژی بسیار بالا تولید شده اند . 

 ضریب انبساط طولی آن ها کم است . 

 مقرون به صرفه می باشد

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر در صنایع و زمینه های مختلفی استفاده می شوند . تعدادی از کاربرد این اتصالات را در زیر آورده ایم :

 ساخت وسایل نقلیه

  لوله های گاز و امولسیون و فشار هوا هنگام ساخت کارخانه های صنعتی

 خطوط گاز ایستگاه های پمپ بنزین

 لوله های خنک کننده و لوله های نفت و غیره

 ماشین آلات چاپ

اتصالات گالوانیزه مک براند mech 

اتصالات گالوانیزه مک براند

قیمت خرید فروش اتصالات گالوانیزه مک براند

اتصالات گالوانیزه مک براند که به صورت وارداتی از کشور چین وارد می شود ، البته بعد از نوع برزیلی این اتصالات گالوانیزه مک براند چینی با کیفیت برابر جایگزین شده اند که اتفاقا قیمت مناسب تری هم دارند. اتصالات گالوانیزه مک براند دو نوع متفاوت سفید و سیاه دارد .متریال مورد استفاده در این اتصالات گالوانیزه گرم است و به دلیل کیفیت بالایی که دارند در سازمان های پتروشیمی ،نفتی، گاز و حتی مصرف های ساختمان سازی در انتقالات مایعات ، هوا ، بخار ، ابرسانی و … مصرف می شود.

 

روش ساخت اتصالات گالوانیزه مک براند mech 

روش ساخت اتصالات گالوانیزه مک براند به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد انجام می گیرد مراحل تولید و ساخت این اتصالات به صورت بسیار دقیقی انجام گرفته و سعی شده باکیفیت ترین محصول به کاربران عزیز ارائه بشه . مقدار سیلیکون و فسفر موجود در اتصالات گالوانیزه تعیین کننده ضخامت ظاهری پوشش هست . اگر مقدار سیلیکون بیشتر از ۰.۰۴ %  باشد و یا میزان فسفر داخلش بیشتر از ۰.۰۵ % باشد پوشش اتصالات گالوانیزه مک براند را ضخیم تر می کند .

کاربرد اتصالات گالوانیزه مک براند در چیست ؟

معرفی اتصالات گالوانیزه

به جهت کیفیت ساخت بالای این اتصالات ، اتصالات گالوانیزه مک براند در بخش های بسیاری کاربردی هستند به طور مثال در تاسیسات صنعتی ، تاسیسات مربوط به آب در ساختمان سازی ، سیستم تهویه ، تاسیسات سازمان آتش نشانی ، لایه های لوله هوای تحت فشار ، سیستم های لوله کشی به جهت آبیاری در بخش کشاورزی و…

انواع اتصالات گالوانیزه مک براند ساخت چین mech :

سه راهی “سه راه ، سه راه ، سه راهی ” ، مهره ماسوره ، مغزی ، بوشن ، زانو ( زانویی ) ، تبدیل ، چپقی روپیچ توپیچ ، درپوش

اصلا اتصالات گالوانیزه چیست؟

گالوانیزه کردن در لوله کشی یک روش فوق العاده ست که باعث افزایش مقاومت و دوام لوله ها می شود و امری بسیار مهم است استفاده از این اتصالات در شغل لوله کشی این روز ها خیلی رواج دارد جوریکه در جهان مصرف بالای اتصالات گالوانیزه در لوله کشی باعث رقابت شدید کمپانی ها شده.پوشش های گالوانیزه یک لایه ی فلزی مقام هست که روی پوشش فلزی حقیقی کشته می شود که مقاومت و دمای بسیار بالایی دارد دچار آسیب ، خوردگی ، اکسایش نمی شود تا جایی که حتی اگر به این اتصالات محلولات شیمیایی با اسیدی هم برخورد کند بدون آسیب دیدن به کار خود ادامه می دهد .

مزیت های اتصالات گالوانیزه مک براند چیست ؟ 

کیفیت بی نظیر اتصالات گالوانیزه مک براند بی همتاست و گواهی از آن می دهد که در طراحی این اتصالات به جزئی ترین مسائل هم حتی پرداخته شده . در اتصالات گالوانیزه مک براند تمام استاندارد های مورد نیاز جهانی رعایت شده و این مساله مکررا مورد تایید توسط سازمان های جهانی قرار گرفته .در لوله کشی اتصالات گالوانیزه مک براند بی نهایت پرکاربرد هستند و از آنها به جهت ارتباط در بین دو شبکه، انشعاب گیری، تغییر دهی مسیر و تغییر دهی در سایز در مراحل تولید لاین های لوله کشی استفاده می شود . گذر زمان همانطور که باعث سالخوردگی و فرسایش در همه چیز می شود روی اتصالات هم موثر است و کلا سیستم لوله کشی دچار فرسایش می شود و نیاز به بررسی مجدد خواهند داشت اما بهتان نوید می دهم که اتصالات گالوانیزه مک براند مقاومتی و دوام بسیار بالاتر از سایر اتصالات دارند چرا که پس از طی کردن مراحل تولید  یک لایه پوششی گالوانیزه هم روی تمامشان قرار می گیرد  .

مشخصات در تولید اتصالات گالوانیزه مک براند( شکل های اتصال گالوانیزه با توجه به کاربرد) :

⦁    سه راهی گالوانیزه مساوی و تبدیلی

⦁    مهره های ماسوره گالوانیزه

⦁    درپوش ها گالوانیزه

⦁    روپیچ و توپیچ های گالوانیزه

⦁    تبدیل اتصالات گالوانیزه

⦁    بوشن دنده ای گالوانیزه

⦁    زانویی گالوانیزه 45 درجه و 90 درجه

وجه تمایز اتصالات گالوانیزه مک براند با برند های دیگر چیست؟

این محصول علاوه بر زیبایی ظاهری که دارد دارای دوام پوششی بسیار بالا و کیفیت شگفت انگیز است .این برند دارای گواهینامه برتر دنیا همچنین معتبرترین استاندارد مربوطه ” استاندارد (UL) آمریکا ” هست که این اعتبار آنها را متمایز ساخته . این اتصالات به هیچ عنوان آسیب دیدگی نخواهند داشت و پس از نصب هم باز و بسته می شوند.در واقع می توان گفت این اتصالات گالوانیزه مک براند حدودا 25 سال عمر مفید دارند که این عدد در مقابل باقی برند ها یک عمر بسیار مطلوب برای این اتصالات هست .

کلام آخر :

شاید جالب باشد که بدانید کارخانه تولیدی اتصالات گالوانیزه مک براند در حال حاضر یک مجموعه بسیار قوی با بیشتر از 8500 کارمند است و همه روزه محصولات تولید شده اش را به بیشتر از 150 کشور در سراسر جهان صادر می کند.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل 

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

قیمت خرید فروش اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل یکی از بهترین اتصالات گالوانیزه موجود در بازار است که از یک نوع اتصال آبکاری شده از جنس چدن می باشد که بعد از آبکاری گرم ، در انواع اتصالات دنده ای گالوانیزه معمولی و فشار قوی تولید می شود . همانطور که از نام این اتصالات پیداست ، ساخت کشور برزیل می باشد ، به همین دلیل به آن اتصالات گالوانیزه برزیل نیز می گویند . اتصالات گالوانیزه برزیل به دلیل ریخته گری و کیفیت ساخت ، مدل بسیار مرغوب و درجه ی یک می باشد که همین موضوع قیمت بالاتر و کیفیت بهتر نیز در بازار در برابر بقیه اتصالات گالوانیزه به دنبال دارد . اتصالات گالوانیزه توپی برزیل تحت استاندارد های مختلف و در انواع متفاوت تولید و و روانه بازار می گردد . 

انواع اتصالات گالوانیزه توپی برزیل :

بوشن گالوانیزه توپی برزیل

تبدیل گالوانیزه توپی برزیل

مغزی گالوانیزه توپی برزیل

مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل

سه راه گالوانیزه توپی برزیل

روپیچ توپیچ گالوانیزه توپی برزیل

مزایا و ضرورت استفاده از اتصالات گالوانیزه توپی برزیل 

معرفی اتصالات گالوانیزه

 در زمینه تاسیسات ، دیدگاه مهندسین این می باشد که اتصالات گالوانیزه توپی ‌برزیل یکی از معتبرترین و پرکاربردترین محصولات گالوانیزه می ‌باشند . مصرف بالای آن در چند سال گذشته در استفاده ی آن ها در تاسیسات ، مهر تاییدی برای کیفیت این محصولات می باشد . اتصالات گالوانیزه برزیل دارای استانداردهای بین المللی می ‌باشد . قابل ذکر است با توجه به آلیاژ تشکیل دهنده ی این نوع از اتصالات گالوانیزه ، این محصول در دسته ی بهترین محصولات شناخته شده در جهان می ‌باشد . این اتصالات می توانند فشاری در حدود 20 بار را تحمل کنند . قابل تامل است که آلیاژ مورد استفاده در این اتصالات در ساخت پوسته ی موتور خودرو نیز استفاده می شود !

کاربرد اتصالات گالوانیزه توپی برزیل 

اتصالات گالوانیزه برزیل در موارد مختلفی مانند خطوط لوله آب سرد و گرم ، خطوط لوله های هوای فشرده ، سیستم آتش‌ نشانی ، خطوط لوله ی نفت، نفت گاز ، تجهیزات خنک ‌کاری ، بویلر ها و موارد زیاد دیگری کاربرد دارند. در ادامه به چندی از این کاربردها اشاره می‌ کنیم :

کاربرد در صنعت : اتصالات گالوانیزه برزیل در کارهای صنعتی بسیار استفاده می‌شوند که قابل توجه ترین آن ها  می توان به  هوای فشرده ، بخار، گاز طبیعی ، گاز  مایع و سایر انواع گازها ، ، انتقال آب و غیره اشاره نمود .

کاربرد در صنعت ساخت و ساز : اتصالات گالوانیزه برزیل در قسمت های مختلف ساخت و ساز کاربرد فراوان دارند. این اتصالات گالوانیزه در تاسیسات ضد حریق ، سیستم آب رسانی و به طور کلی در هر قسمتی از سازه‌ های شهری که به انتقال آب مربوط می‌ شود ، مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

کاربرد در صنعت تصفیه آب شهری و سیستم فاضلاب : اتصالات توپی گالوانیزه برزیل کاربرد بسیار زیادی  در سیستم های انتقال و توزیع تصفیه آب شهری دارند . استفاده از این نوع اتصالات در خطوطی که از پمپ‌ های تصفیه آب ، ابزار و تجهیزات اندازه‌گیری به کار رفته، لازم می باشد . 

کاربرد به عنوان مواد اولیه 

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل به‌عنوان مواد اولیه و قطعات اولیه صنعتی و به ‌طورگسترده در صنعت ماشین آلات و تجهیزات استفاده می شوند . دیگر کاربرد های این نوع اتصالات می توان به دیگ ‌های کمپرسور، پمپ‌ و موتور پمپ ‌ها ، سیستم‌ هیدرولیک و غیره اشاره نمود. 

کاربرد در سیستم‌های آبیاری : سیستم‌ های آبیاری به علت استفاده زیاد و مداوم به اتصالات با دوام و طول عمر بالا از جمله از اتصالات گالوانیزه نیاز دارند . از کاربرد های این نوع اتصالات در خطوط لوله در عمق زمین و تجهیزات و تاسیسات انتقال آب به مزارع می توان نام برد .

کاربرد در صنعت نفت و گاز : در صنعت نفت و گاز از این اتصالات در سکوهای نفتی دریا ها ، ایستگاه ‌های اندازه‌گیری ، ساختمان‌ ها و تاسیسات و انشعابات خطوط نفت و گاز استفاده می گردد  . از دیگر کاربرد های مهم اتصالات توپی برزیل استفاده از آن ها در محیط ‌هایی که امکان بروز انفجار در آن ‌وجود دارد مناسب می باشد .

سخن آخر :

یکی از محصولات مقاوم روکش دار توپی ، اتصالات گالوانیزه توپی برزیل می باشد که در مصارف گوناگون با کارایی و دوام بسیار بالایی که دارد ، مورد استفاده قرار می‌گیرد.  این نوع از اتصالات گالوانیزه در واقع نوعی پوشش از جنس اکسید روی می باشد که بر روی قطعات آهنی و فولادی با هدف روکش کردن مورد استفاده قرار می‌ گیرد که خود مزیت‌های بی شماری را به دنبال دارد . از مزیت های آن می توان به مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و فرسودگی اشاره کرد که این نیز خود باعث دوام آن می شود . از سوی دیگر کیفیت کار را در طول پروسه کاری بیشتر می کند !

زانوی ۹۰درجه گالوانیزه

زانو گالوانیزه 90 درجه

قیمت خرید فروش زانو گالوانیزه 90 درجه

این نوع از زانو در راستای ۹۰درجه قائم ساخته شده و به بازار عرضه گردیده زانو گالوانيزه 90 درجه با استفاده از روش گالوانيزه سیون ساخته می شود و طرز ساخت زانو 90 درجه گالوانیزه به این صورت است که ابتدا زانو را از جنس فولاد می سازند و بعد به روش گلوانیزسیون دروتادور آن را می پوشانند معمولا برای پوشش خارجی از روی یا قلع استفاده می شود. کاربرد زانو در لوله کشی برای تغییر مسیر لوله به کار میرود یک خط لوله مستقیم را می تواند تا۹۰ درجه تغییر دهد از همین رو زانوی این زانو یک زانوی پر استفاده می باشد از دیگر خصوصیات این زانو به این موردمیتوان  که به دو صورت رزوه ای و جوشی قابل استفاده است در تمامی سایزها و اندازه ها قابل استفاده میباشد زانو 90 درجه گالوانیزه در صنایع تاسیساتی کشتی سازی انتقال آب سد و همچنین انتقال گاز شهری نقش بسزا و فراوانی دارد ورزانه شاهد استفاده از این نوع زانو در محل های مختلف هستیم و دلیل  استفاده از این زانوی مقاوم بر کسی پوشیده نیست 

معرفی اتصالات گالوانیزه

زانوی ۴۵ درجه گالوانیزه 

زانو گالوانیزه 45 درجه

قیمت خرید فروش زانو گالوانیزه 45 درجه

برخلاف زانوی ۹۰ درجه  گالوانیزه از آهن و چدن ساخته‌شده  زانوی ۴۵درجه  گالوانیزه از آلیاژ های مختلف ساخته شده زانوی چهل پنج درجه می تواند ۴۵ درجه مسیر لوله را برای کار مورد نظر تغییر دهد در تاسیسات ساخت و ساز آب کشی منازل و ادارات و..مورد استفاده قرار میگیرد زانو ۴۵ درجه گالوانیزه جای کمتری را نسبت به زانو ۹۰ درجه پر می کند ولی بیشتر از زانوی۹۰ درجه مورد استفاده قرار میگیرد  زانوی ۴۵ درجه گالوانیزه  یکی درجه مناسب ترین نوع از زانو برای محیط کار مختلف می باشد دارای خصوصیاتی است که هیچ زانوی ندارد در واقع زانو 45 درجه گالوانیزه  مناسب ترین نوع از زانو برای تاسیسات می باشد و به فراوانی ازاین زانو استفاده می گردد همانند زانوی ۹۰ درجه مانیسمان دارای قابلیت انواع اتصال انواع  لوله با توجه سایز زانومی میباشد. 

انواع جنس زانو ۴۵ درجه گالوانیزه

زانوی ۴۵ درجه گالوانیزه بالایه از روی و قلع پوشیده می‌شود این نوع زانو جزء پراستفاده ترین وپرفروش‌ترین نوع زانو و معمول‌ ترین نوع زانو می‌باشد و روی و قلع خاصیت ضد زنگ و محافظت از سطح لوله را دارند همچنین قیمت این زانو در مقابله با زانوهای ۴۵درجه مانیسمان از نوع دیگر بیشتر می‌باشد.

 برندهای موجود زانو 45 درجه گالوانیزه

معرفی اتصالات گالوانیزه

زانو 45 درجه گالوانیزه در برندهای مختلف تولید می گردد که بهترین های این محصول را معرفی میکنیم برند اول توپی برزیل می باشد که قیمت بالایی دارد و داری تمامی استاندارد ها می باشد دومین برند جورج فیشر می باشد که تمامی سایزهای زانو 45 درجه گالوانیزه را داراست و این محصول هم قیمت بالایی دارد و دارای استاندارد های بین المللی می باشد سومین محصول مک براند چین می باشد که یکی از مرغوبترین زانو 45 درجه گالوانیزه می باشد که در کشور چین تولید می شود و قیمت کمتری نسبت به اتصالات دیگر دارد چهارمین محصول زانو 45 درجه گالوانیزه چینی می باشد که برندهای مختلفی در بازار موجود می باشد و کیفیت خوبی دارد 

سه راهی مساوی گالوانیزه 

سه راهی گالوانیزه

قیمت خرید فروش سه راهی گالوانیزه

سه‌راهی مساوی گالوانیزه بطور کل هر نوع جنس یا قطعه‌ای که به روش گالوانیسیون ساخته شود گالوانیزه  می‌گویند طریقه گالوانیزه کردن یک سه‌راهی بدین‌صورت است ابتدا سه‌راهی را از فولاد یا چدن یا همان و قطعه  آهن مورد نظر خاص خود می‌آورند و بعد با روش گرم یا سرد لایه‌ای از جنس روی و قلع روی آن را می‌پوشاند تا مقاوم شود موارد اصلی استفاده از سه راهی مساوی گالوانیزه برای شاه لوله استفاده می‌شود شاه لوله یک سه راهی  است که در وسط   چند شیر آب بکار می‌رود سه راهی میباشد  که تعداد دو لوله‌ای دیگر از آن انشعاب می‌گیرند این سه‌راهی همچنین  برای انشعاب گرفتن از خط اصلی لوله‌ها و  تغییر جریان لوله نیز کاربرد دارد منظور از یک سه‌راهی مساوی سه‌راهی است که هر سه اندازه لوله‌های آن با هم برابر باشند و از هر سه می‌توان هم به‌عنوان ورودی هم به‌عنوان خروجی یک لوله استفاده کرد معمولاً استفاده از سه‌راهی گالوانیزه در تاسیسات وصنایع زیرساخت به‌طور فراوان استفاده می‌شود و شایان‌ذکر است سه‌راهی ممکن است مهم‌ترین قسمت یک لوله باشد به این خاطر که اگر  سه‌راهی بشکند جریان هر سه لوله  از کار می‌افتد به‌همین خاطر است که سه راهی  را از محکم‌ترین جنس های موجود در بازار می‌سازند و سه‌راهی گالوانیزه که در ادامه قصد معرفی آن را به شما داریم است بسیار محکم و بادوام قابلیت تحمل فشار و خصوصیاتی دارد که ممکن است  هیچ  سه راهی دیگری این خصوصیات را نداشته باشند  و معمولاً گزینه اول برای انتخاب یک سه راهی خوب سه راهی گالوانیزه می باشد.

مهره ماسوره گالوانیزه

مهره ماسوره گالوانیزه

قیمت خرید فروش مهره ماسوره گالوانیزه

مهره ماسوره گالوانیزه از جمله قطعاتی به شمار می رود که در حال حاضر در صنعت لوله کشی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند چرا که به واسطه این قطعه می توان دو لوله را به یک دیگر متصل نمود. ساختار مهره ماسوره به گونه ای است که می تواند در نقش اتصال دهنده نر و ماده ظاهر گردد. علاوه بر این امر در موارد دیگری نیز از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده می گردد بنابراین نمی توان کاربرد این قطعات را تنها به اتصال لوله های نر و ماده محدود نمود. 

مهره ماسوره گالوانیزه چیست ؟ 

معرفی اتصالات گالوانیزه

همان گونه که در ابتدای نوشتار بیان نمودیم مهره ماسوره گالوانیزه قطعه ای برای اتصال نر و ماده لوله ها به یکدیگر می باشد که این روزها می توان نمونه های مختلفی از آن را در بازار مشاهده نمود. از این قطعات علاوه بر اتصال نر و ماده لوله برای انجام اتصالات دیگر نیز استفاده می گردد و اگر بخواهیم اشاره ای به رنگ آن ها داشته باشیم می توان گفت که در حال حاضر به سفید در بازار موجود و قابل خریداری هستند تا از هرگونه زنگ زدگی آن ها جلوگیری نمود.

اگر با ساختار سر لوله های ماده آشنایی داشته باشید می دانید که سر این لوله ها دارای رزوه و سر نر آن ها را یک برگشتی فرا گرفته است. از مهره و ماسوره گالوانیزه برای اتصال این دو سر استفاده می گردد تا به این طریق بتوان مانع از نشتی آب در ساختمان ها شد به همین جهت است که می گوییم در صنعت لوله کشی کاربردهای بسیاری دارد. 

 

جنس مهره ماسوره گالوانیزه 

مهره ماسوره گالوانیزه یکی از انواع مختلف مهره ماسوره ها به شمار می رود که برای تولید آن از روش های خاصی  همچون گرم و سرد نمودن و آب بندی استفاده می گردد. اساس تولید این قطعات بر مبنای ترکیب آهن و چدن نشکن است و همین امر موجب شده است تا مهره ماسوره گالوانیزه از استحکام قابل توجه ای برخوردار باشد. خرید این مهره ماسوره ها مزیت های بسیار زیادی برای شما به همراه دارد بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار آن ها عبور ننمایید. 

مغزی گالوانیزه

مغزی گالوانیزه

قیمت خرید فروش مغزی گالوانیزه

مغزی گالوانیزه از پرطرفدارترین اتصالات گالوانیزه است که در حال حاضر به طور گسترده‌ای به فروش می‌رسد. از این مغزی‌ها را برای متصل نمودن دو قطعه ماده استفاده می‌شود که می‌توانید آن‌ها را به دو صورت رزوه‌ای و یا پیچی تهیه نمایید. برندهایی که در زمینه تولید مغزی گالوانیزه فعالیت دارند این دسته از محصولات خود را با استفاده از دو نوع ماده اولیه فولاد و چدن تولید و به بازار عرضه می‌نمایند. اگر با این مواد آشنایی داشته باشید می‌دانید که مقاومت بسیار بالایی داشته و بهره‌مندی از آن‌ها موجب استحکام محصولات می‌شود. 

مغزی گالوانیزه چیست ؟ 

معرفی اتصالات گالوانیزه

مغزی‌ گالوانیزه از مهم‌ترین و یا اصلی‌ترین اتصالاتی به شمار می‌روند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. همان گونه که می‌دانید برای وصل نمودن لوله‌ها به یکدیگر و یا قطع انتقال آب بایستی از اتصالات خاصی استفاده نمود. این قطعات باقابلیت‌های بی‌نظیر خود این توانمندی را دارند تا در زوایا و جهات مختلفی انشعابات لوله‌ها را انجام دهند. این موضوع برای مغزی گالوانیزه نیز صدق می‌کند و از این نوع اتصال برای متصل نمودن دو لوله با دنده مادگی استفاده می‌گردد. 

مغزی گالوانیزه چدنی 

تولید مغزی گالوانیزه چدنی به‌گونه‌ای است که چدن‌های داکتیل را داخل قالب‌های مخصوصی ریخته و به‌عنوان ماده اولیه برای تولید این مغزی‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند. در گام بعدی از دستگاه‌های خاصی که تمام اتوماتیک هستند برای رزوه نمودن این مواد استفاده نموده و این مواد را در وان‌هایی که دارای گالوانیزه‌های سرد و یا گرم هستند قرار می‌دهند. گالوانیزه‌های مورداستفاده به‌عنوان پوشش‌هایی ازروی شناخته می‌شوند برای تولید آن‌ها روش‌های متفاوتی به کار گرفته می‌شود. این گالوانیزه‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی یا زنگ زدن دارند به همین جهت است از محبوبیت قابل‌توجه ای برخوردار هستند. 

کاربردهای مغزی گالوانیزه 

باتوجه‌به مطالبی که بیان شد می‌توان به این نتیجه دست‌یافت که برای تولید مغزی گالوانیزه از گالوانیزه‌های سردوگرم استفاده می‌شود تا به این طریق بتوان آن‌ها را آب‌بندی نمود. این آب‌بندی‌ها موجب می‌شوند تا هنگام لوله‌کشی نشتی آب رخ نداده و شرایط بدی برای شما رقم نخورد. این روزها از مغزی‌های گالوانیزه‌ها در صنایع مختلفی استفاده می‌گردد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به صنعت‌هایی همچون ساختمانی، کارخانه‌ها، تاسیسات، آبرسانی و … اشاره نمود که هرکدام نقش بسیار مهمی را در تأمین نیازمندی‌های شما ایفا می‌کنند. 

تبدیل گالوانیزه

تبدیل گالوانیزه

قیمت خرید فروش تبدیل گالوانیزه

این روزها تاسیسات و صنایع مختلفی از تبدیل گالوانیزه برای اتصال لوله های با سایزهای متفاوت استفاده می کنند چرا که این نوع اتصالات از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و به خوبی می توانند نیازمندی های شما را برآورده سازند. این تبدیل ها با قابلیت های بی نظیری که دارند می توانند سرعت کار شما را افزایش دهند چرا که به واسطه آن ها دیگر نیازی به جوشکاری نخواهید داشت.

ممکن است بپرسید این امر چگونه امکان پذیر است ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که تبدیل گالوانیزه و یا دیگر اتصالاتی که هم اکنون در بازار وجود دارند از دنده های خاصی در ساختار خود برخوردار هستند که با استفاده از این دنده ها لوله ها کاملا به یک دیگر متصل خواهند شد. 

تبدیل گالوانیزه چیست ؟ 

معرفی اتصالات گالوانیزه

اگر با اتصالات گالوانیزه آشنایی داشته باشید می دانید که این قطعات برای متصل نمودن لوله ها ، تقسیم آب ، تعیین جریان حرکت لوله و … کاربرد دارند. از این اتصالات به طور گسترده ای در صنعت لوله کشی و آبرسانی استفاده می شود و این به دلیل قابلیت هایی است که در این زمینه دارند. تبدیل گالوانیزه نیز از همین نوع است و شما به واسطه آن قادر خواهید بود تا لوله هایی را به یکدیگر وصل کنید که سایزهای متفاوتی دارند. 

همان گونه که بیان نمودیم تبدیل گالوانیزه سرعت اجرای پروژه های شما را افزایش خواهد داد اما این تنها مزیت استفاده از این تبدیل ها نیست. از دیگر مزایای تبدیل های گالوانیزه جداسازی اجزا را می توان نام برد که در تاسیسات اهمیت بسیار بالایی داشته و نمی توان آن را نادیده گرفت. در حال حاضر شما می توانید این تبدیل ها را در سایزهای مختلفی تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید اما قبل از خرید بهتر است نسبت به ویژگی های بارز آن ها به اطلاعات مناسبی دست یابید. 

 سه راهی تبدیل گالوانیزه

سه راهی تبدیل گالوانیزه

قیمت خرید فروش سه راهی تبدیل گالوانیزه

سه راه تبدیل گالوانیزه یک اتصال دهنده بسیار پر استفاده میباشد که به روش گالوانیزاسیون بدنه آن را با روی و قلع می پوشانده اند  طریقه کار به این صورت است ابتدا قطعه آهن مورد نظر برای گالوانیزاسیون را درون روی  و یا قلع آب شده می‌گذارند تا قلع و روی را به خود جذب کند و به‌این‌ترتیب وسیله مورد نظر گالوانیزه  می‌شود یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌ های این سه‌راهی گالوانیزه این می‌باشد که  دارای پذیرش سه لوله  با سه قطر مختلف می‌باشدهمچنین این سه را به دو صورت رزوه ای و جوشی در بازار موجود می‌باشد که بیشتر از نوع رزوه ای  آن مورد استفاده قرار می‌گرددا  این سه‌راهی دارای مقاومت بسیار فراوانی در برابر حمل بار و فشار داخلی می‌باشدهمچنین این سه‌راهی دارای دو زاویه نود درجه و چهل پنج درجه می‌باشد سه‌راهی گالوانیزه  دارای اندازه‌های مختلف و انواع سایز برای  لوله‌های مختلف می‌باشد

درپوش گالوانیزه

درپوش گالوانیزه

قیمت خرید فروش درپوش گالوانیزه

از جمله اتصالات گالوانیزه می توان به درپوش گالوانیزه اشاره نمود که مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد. ساختار این درپوش ها به گونه ای است که یک سر آن ها رزوه و سر دیگر به شکل کور و آچار خور طراحی گردیده است. این درپوش ها را برای بستن انشعاباتی مورد استفاده قرار می دهند که مربوط به خطوط لوله کشی گالوانیزه هستند. 

درپوش گالوانیزه چیست ؟ 

درپوش گالوانیزه از جمله اتصالات گالوانیزه به شمار می رود که یک طرف آن بسته بوده و برای مسدود نمودن خطوط لوله کشی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر میتوان این درپوش ها را در سایزهای مختلفی انتخاب و تهیه نمود که هرکدام از آنها ویژگی های قابل توجه ای دارند. این درپوش ها با تکیه بر همین ویژگی ها قادرند تا آب بندی کاملی را برای فضای مورد نظر انجام داده و شرایطی مطلوب را به ارمغان آوردند چرا که در برابر زنگ زدگی و خوردگی میزان مقاومت بسیار بالایی داشته و می توانید از آن ها در محیط های مختلفی استفاده کنید. 

کاربرد درپوش گالوانیزه 

همان گونه که در ابتدا بیان نمودیم از درپوش گالوانیزه برای بستن شیرآلات و انشعابات خطوط لوله استفاده        می گردد و اگر با آن آشنایی داشته باشید می دانید که در بعضی مواقع در انتهای لوله ها به عنوان کورکن باقی می ماند. این روزها به طور گسترده ای از این درپوش ها استفاده می شود زیرا لازم است پس از اتمام لوله کشی خطوط آب خروجی های مورد نظر را به طور کامل کور نمود تا از نشتی آب و یا خروج آن از لوله ها جلوگیری کرد. شما می توانید در انتها شیرآلات دیگری را جایگزین درپوش گالوانیزه نموده و به این طریق راحتی و آسایش قابل توجه ای را تجربه کنید. 

 شما به واسطه درپوش گالوانیزه قادر خواهید بود تا آب بندی محیط را به ایمنی بسیار بالایی انجام داده و از خارج شدن سیالات از خطوط لوله داخلی جلوگیری کنید. نکته بسیار مهمی که در راستای استفاده از این درپوش ها اهمیت دارد این است که تعمیر و یا باز نمودن آن ها بسیار ساده بوده و پیچیدگی خاصی به همراه ندارد. در حال حاضر از این درپوش ها برای خطوط لوله مختلفی همچون خطوط صنایع گاز ، نفت ، تصفیه آب و تاسیسات استفاده می شود. 

چپقی گالوانیزه

چپقی گالوانیزه

قیمت خرید فروش چپقی گالوانیزه

چپقی گالوانیزه را به عنوان مهم ترین و پرکاربردترین زانوهای گالوانیزه می شناسند که این روزها به طور گسترده ای در صنعت تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی های صورت گرفته بر روی این چپقی ها به گونه ای است که با مشاهده آن متوجه خواهید شد که از دو سر نر و ماده برخوردار بوده و این دوسر با یکدیگر تفاوت دارند. توجه داشته باشید که این نوع طراحی ها موجب شده اند تا هم اکنون انواع مختلفی از چپقی های گالوانیزه را در سطح بازار یافت که به صورت سرد و گرم تولید و عرضه شده اند. تمام این مدل ها از نظر سایز و اندازه با یکدیگر متفاوت بوده و کاربردهای خاص خود را دارند. 

چپقی گالوانیزه چیست ؟ 

این روزها اتصالات گالوانیزه به طور گسترده ای تولید می شوند و این امر به دلیل استفاده بسیار از آن ها برای طراحی و لوله کشی ساختمان ها می باشد. چپقی گالوانیزه نیز یکی از همین اتصالات به شمار می رود که از دو سر نر و ماده برخوردار بوده و اندازه های متفاوتی دارد. این چپقی ها کاربردهای بسیاری دارند چرا که از میزان مقاومت و استحکام بالایی بهره مند بوده و به خوبی قادرند تا نیازمندی های شما را برآورده سازند چپقی گالوانیزه در سایزهای مختلف تولید می شود از 1/2 تا 6 اینچ چپقی گالوانیزه در دو نوع 90 درجه و 45 درجه موجود می باشد.

کاربردهای چپقی گالوانیزه 

همان گونه که بیان نمودیم چپقی گالوانیزه کاربردهای قابل توجه ای دارد که در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به تشریح این کاربردها بپردازیم. از مهم ترین کاربردهای این اتصالات موارد زیر را می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام اهمیت بسیار بالایی دارند. 

⦁    صنایع آبرسانی 

⦁    صنایع کشاورزی 

⦁    صنایع برق 

⦁    صنایع نفت و گاز 

⦁    سیستم های فاضلاب شهری و صنعتی 

مواردی که بیان شدند تنها تعداد محدودی از کاربردهای چپقی گالوانیزه می باشند و صنایعی نیز که از این نوع اتصالات استفاده می کنند نقش بسیار مهمی را در سطح دنیا ایفا می نمایند. 

روپیچ توپیچ گالوانیزه

روپیچ توپیچ گالوانیزه

قیمت خرید فروش روپیچ توپیچ گالوانیزه

روپیچ توپیچ گالوانیزه از مهم ترین اتصالات کاربردی در صنعت لوله کشی به شمار می رود که این روزها توسط برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد و مصارف بسیار بالایی دارد. از این قطعات معمولا برای انجام اتصالات بوشن استفاده می کنند چرا که در این راستا مزیت های قابل توجه ای داشته و به خوبی قادر است تا نیازمندی های شما را برآورده سازد. برندهای تولید کننده روپیچ توپیچ گالوانیزه نوعی طراحی خاص را برای این اتصالات در نظر گرفته اند که اگر بخواهیم اشاره ای به آن داشته باشیم می توان گفت که این اتصالات در دو سر خود یعنی در قسمت داخلی و بیرونی دارای رزو می باشند. 

روپیچ توپیچ گالوانیزه چیست ؟ 

قطعات و اتصالات گالوانیزه مجموعه ای گسترده را در بر می گیرند و روپیچ توپیچ گالوانیزه یکی از همین قطعات اتصال دهنده به شمار می رود که می توان از آن به عنوان اتصال دهنده بوشن استفاده نمود. این قطعات دارای دو سر از نوع رزوه می باشند که به طور کلی یک سر آن ها دارای دنده های نر و سر دیگر از دنده های ماده تشکیل گردیده است. چنین ساختاری موجب شده است تا شما بتوانید هم از داخل و هم از بیرون لوله های مورد نظر خود را به یک دیگر متصل نمایید. در حال حاضر این قطعات را می توان در انواع و سایزهای مختلفی مشاهده نمود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. 

کاربردهای روپیچ توپیچ گالوانیزه 

همان گونه که در بخش قبل نیز اشاره نمودیم از روپیچ توپیچ گالوانیزه می توان برای اتصالات بوشن استفاده نمود زیرا شرایطی را برای شما فراهم می سازند تا لوله های خود از هر دو جهت داخلی و بیرونی که دارای رزوه هستند به یکدیگر متصل کنید اما این تنها کاربرد این قطعات اتصال دهنده نیست. از دیگر کاربردهای روپیچ توپیچ ها برخی از این قطعات به عنوان تغییر دهنده مسیر لوله ها نیز استفاده می کنند زیرا به خوبی می توانند در اتصال مورد نیاز شما را انجام دهد و محصولات خود را روی آن نصب کنید مانند شیرالات 

بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه

قیمت خرید فروش بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه یکی از اتصالات بسیار مهم گالوانیزه به شمار می رود که با ظاهر ساده خود کاربردهای ویژه ای در صنایع مختلف دارد. از این قطعات برای متصل نمودن دو لوله به یک دیگر استفاده می گردد تا بتوان امر لوله کشی ساختمان را به بهترین نحو ممکن انجام داد. ممکن است بگویید با استفاده از عملیات جوشکاری نیز می توان عمل اتصال لوله ها را انجام داد اما فراموش نکنید که چنین اتصالاتی موجب وارد شدن آسیب به لوله ها می گردد بنابراین ما به شما بوشن ها را پیشنهاد می نماییم که با طراحی و قابلیت های ویژه خود به خوبی قادرند تا نیازمندی های شما را برآورده سازند. 

بوشن گالوانیزه چیست ؟ 

بوشن گالوانیزه نوعی اتصال دهنده به شمار می رود که با مشاهده آن می توان متوجه وجود رزوه در دو سر داخلی این قطعات شد. استفاده از این قطعات بسیار ساده می باشد و این امر به دلیل طراحی ساده ای است که برای آن ها در نظر گرفته شده است چرا که به راحتی می توانید عمل نصب و یا تعویض بوشن ها را انجام دهید. این امر به عنوان یکی از مهم ترین مزایای بوشن گالوانیزه نیز شناخته می شود بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار خرید این قطعات عبور ننمایید بوشن گالوانیزه در سایزهای مختلف تولید می گردد که از سایز 1/2 تا 6 اینچ موجود می باشد بوشن گالوانیزه برندهای مختلف دارد که می توان به بوشن گالوانیزه توپی برزیلی بوشن گالوانیزه مک براند بوشن گالوانیزه جورج فیشر بوشن گالوانیزه چینی اشاره کرد.

خرید بوشن گالوانیزه عمل رزوه کاری را برای شما تسهیل می بخشد و شما به واسطه آن می توانید لوله های خود را آب بندی نموده و به طور دقیقی اتصالات لازم را انجام دهید اما توجه داشته باشید از بوشن هایی استفاده کنید که رزوه کاری های صورت گرفته بر روی آن ها دقیق باشد چرا که هرگونه سهل انگاری در این راستا می تواند شما را متحمل خسارت های مالی بسیار زیادی نماید. 

بوشن گالوانیزه یک اتصال دهنده بسیار قوی برای متصل نمودن لوله ها و آب بندی در لوله کشی ساختمان ها به شمار می رود که در حال حاضر انواع مختلفی از آن ها را می توان در بازار مشاهده نمود. هرکدام از این بوشن ها ویژگی های خاص خود را داشته و در صنایع مختلفی همچون گاز ، آب ، بخار ، هوا و … مورد استفاده قرارمی گیرند. 

 

 

نوشته قبلی
نوشته بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *