لوله مانیسمان دقیق کاوه

لوله مانیسمان دقیق کاوه

لوله اهنی

لوله آهنی درزدار لوله آهنی بدون درز

لوله آهنی گالوانیزه لوله آهنی داربستی

لوله آهنی از سایز 1/2 تا 56 اینچ

فروش انواع لوله با همکاری با پایپ اتصال

لوله آهنی به صورت 6 متری و 12 متری و متراژهای کوچکتر موجود می باشد

لوله آهنی با ضخامتهای مختلف از رده 10 تا 160

لوله آهنی با برند ایرانی اروپایی چینی

لوله آهنی برای مصارف اب گاز نفت پتروشیمی صنعتی

لوله پلیکا

فروش انواع لوله پلیکا در فروشگاه پایپ اتصال

لوله پلیکا معمولی نیمه قوی فشارقوی

لوله پلیکا مواد پودری و گرانولی

لوله پلیکا از سایز ۱/۲ تا ۱۶ اینچ

لوله پلیکا برای مصارف فاضلابی برق

برندهای موجود لوله پلیکا گلپایگان یکتا سمنان یاس سمنان رزاقی

لوله پلیکا به صورت ۶ متری می باشد و در صورت درخواست برشکاری انجام میگیرد

تمامی لوله پلیکا های عرضه شده در پایپ اتصال دارای استاندارد اجباری می باشد

برای دریافت بهترین قیمت و پیش فاکتور با ما در تماس باشید

۰۲۱۵۵۶۳۳۰۲۸

اطلاعات در مورد پلیکا

پی وی سی اولین بار در اواخر قرن نوزدهم کشف شد و در صنعت ساختمان نه تنها جوان نیست بلکه سابقه ای بیش از ۷۰ ساله دارد. این لوله ها برای اولین بار نه در آمریکای شمالی و کانادا بلکه در آلمان و در سالهای ۱۹۳۲-۱۹۳۹ تولید و مصرف شده اند. لازم به ذکر است برخی از این لوله ها هنوز هم در حال کارند و نمونه هایی از آنها بدون هیچ گونه آسیبی از زیر خاک خارج شده و موجودند.

قابلیتها، به ویژه استحکام بالای این لوله ها موجب توسعه کاربرد آنها در مصارف مختلف کشاورزی، آبرسانی، فاضلاب، انتقال کابلهای الکتریکی و مخابراتی، جدار چاه و غیره شد. در دهه ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰ که دهه شکوفایی و رشد تکنولوژیکی است، تولید لوله های PVC از نرم ترین تا سخت ترین محصولات صورت گرفت. این پلیمر به علت مهندسی بودن و قابلیت تخصصی نمودن کاربردهای آن بر اساس دانش فنی و فرمولاسیون همواره مورد توجه محققین و دانشمندان مختلف علوم پلیمری در سراسر جهان بوده است.

تماس  برای مشاوره

متون علمی موجود در مورد PVC تایید کننده این مطلب است که PVC به علت وجود پیوند کلر در ترکیب آن نه تنها اشتغال پذیر نیست بلکه ذاتاً خود خاموش شونده است. در مورد محصولات سخت PVC این موضوع کاملاً مشهود و قابل آزمایش است و هر کسی می تواند به راحتی با آتش زدن یک قطعه لوله PVC صحت این ادعا را تحقیق نماید. لیکن در مورد محصولات نرم شده PVC که غیر از لوله، اتصالات و انواع پروفیلهای سخت PVC هستند و به محصولاتی اطلاق می شود

که به آنها نرم کننده اضافه شده است، اشتعال پذیری محصول نه به واسطه وجود PVC، بلکه بخاطر وجود نرم کننده موجود در محصول اتفاق می افتد. شاهد صحت این ادعا هم یک روش ساده استخراج روغن از نمونه PVC نرم شده و انجام آزمون اشتعال پذیری بر روی محصول باقیمانده می باشد که به وضوح خاموش شوندگی PVC بعد از دور کردن شعله یا منبع سوختن از قطعه قابل رویت است.

میزان مصرف PVC در ایران

در ایران استفاده از محصولات PVC در ساختمان سابقه ای بیش از ۵۰ سال دارد و جایگزین شدن آنها به جای محصولات سنتی مانند: محصولات فلزی، بتنی، سفالی و غیره نه به خاطر ارزانی این محصولات، بلکه به خاطر ویژگیها و مزایای برجسته آنهاست که در دنباله به تعدادی از آنها به عنوان مثال پرداخته می شود:

مقاومت در برابر خوردگی
مقاومت شیمیایی
نسبت استحکام به وزن بالا و وزن سبک
نصب آسان
قابلیت اتصال به سایر لوله های پلیمری و فلزی
استحکام کششی بلند مدت
مقاومت در برابر سایش و فرسودگی
استحکام در مقابل ضربه
ضریب اصطکاک پایین
عدم مهاجرت مواد آلی و در نتیجه حفظ کیفیت آب
هدایت حرارتی و الکتریکی پایین
مقاومت در برابر شعله
تهیه رزین PVC از منابع کم ارزش و کمک به حفظ منابع ملی
قیمت به صرفه و قابلیت بازیافت
در مورد قابلیت احتراق PVC

PVC ذاتاً ضد حریق است مگر در صورت افزودن برخی مواد اشتعالزا مانند نرم کننده ها که در این صورت برای جلوگیری از اشتعال این بخش از افزودنیها می توان از برخی مواد ضد شعله استفاده نمود که طی فرآیندهای محصور سازی و جلوگیری از رسیدن اکسیژن به ماده مشتعل از سوختن روغن نرم کننده اضافه شده به PVC جلوگیری نموده و کل محصول را در مقابل شعله مقاوم می نماید.

تفاوت PVC و U- PVC

همانطور که اشاره شد نمونه اولین محصولات تولید شده از PVC با بیش از ۷۵ سال عمر هنوز در حال کارند و این خود گواهی بر طول عمر بالای این محصولات است.

پی وی سی در مقایسه با سایر پلیمرها، مقاومت بیشتری در مقابل نور خورشید دارد که این خاصیت با افزودن پایدار کننده های اشعه فرابنفش به محصولاتی مانند پنجره ها که مستقیماً در معرض تابش خورشید قرار دارند قابل تقویت و اصلاح نیز هست.

همانطور که اشاره شد اصطلاح PVC وU- PVC هیچ گونه ارتباطی به Anti UV بودن یا نبودن محصول ندارد بلکه به نرم شده یا نرم نشده بودن محصول مربوط می شود. U- PVC به معنی PVC نرم نشده است.

ضمناً یادآوری این نکته ضروری است که تاکنون هیچگونه محصول پودر شده ای از PVC که در اثر تابش اشعه خورشید، حتی خارج از چهارچوبهای استاندارد، تخریب شده باشد دیده نشده است. این موضوع به این صورت اصلاح می شود که محصولات نرم PVC در اثر گذشت زمان طولانی و مهاجرت بخشی از مواد نرم کننده اضافه شده به محصول، نرمی و انعطاف خود را تا حدودی از دست داده و نسبتاً خشک تر از محصول نرم اولیه خواهند شد. البته اگر تولید بر اساس استانداردهای مربوطه انجام شده باشد، این پارامترها از قبل دیده شده و آزمون ویژگیهای محصول به گونه ای طراحی شده است که محصولات منطبق با استاندارد به هیچ وجه دچار تخریبهایی از این دست نگردد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”لوله مسی”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2810″ img_size=”large” style=”vc_box_shadow_3d” onclick=”img_link_large”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

لوله مسی

لوله مسی >>>قطر خارجی لوله‌های صاف تولیدی شرکت در حال حاضر از 16/3 اینچ (76/4میلیمتر) تا 4/3 اینچ (05/19میلیمتر) و با ضخامتهای مختلف است که وزن استاندارد هر کویل بنا بر درخواست مشتری از 100 تا 400 کیلوگرم می‌باشد.

این کویل‌ها بصورت یکنواخت و محکم در لایه‌های موازی با محور کویل پیچیده می‌شوند و به دلیل مشخصه‌هایی از قبیل قابلیت جوش پذیری و شکل پذیری مناسب و تمیزی قابل ملاحظه درصنایع مختلف مانند صنایع ساخت تهویه مطبوع، تبرید، مبدلهای حرارتی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصه اصلی متمایز کنندة کویلهای لوله مسی تولید شده توسط این شرکت در مقایسه با اکثر محصولات مشابه موجود در بازار، تمیزی بسیار زیاد داخل آن است بطوریکه لوله عاری از هرگونه روغن، اکسید و ناخالصی‌های دیگر بوده و در هنگام مصرف در صورت عدم ایجاد پلیسه در مقطع برش، به هیچ عنوان نیاز به شستشوی مجدد لوله نمی‌باشد. همچنین قبل از درپوش گذاری از تمیزی آن اطمینان مجدد حاصل می‌شود تا هنگامیکه لوله به دست مشتری می‌رسد داخل و خارج آن کاملاً شفاف باشد.

طریقه بسته بندی…

بسته بندی این کویل‌ها با استفاده از قرقره‌های چوبی با محافظ مقوایی روی لوله وتسمه فلزی جهت جلوگیری از آسیب ‌دیدگی انجام می‌شود…لوله‌های داخل شیاردارقطر خارجی لوله‌های داخل شیاردار تولیدی شرکت در حال حاضر از 7 میلیمترتا 88/15 میلیمترو با مشخصات و ابعاد متنوع می‌باشد.

 برای تماس با پرشین متالکو کلیک کنید.

وزن استاندارد هر کویل بنا بر درخواست مشتری از 100 تا 400 کیلوگرم بوده و علاوه بر آن لوله‌هایی با قطر بالاتر از 7/12 میلیمتر بصورت شاخه‌ای نیز قابل تولید است. ایجاد چنین شیارهایی داخل لوله مسی منجر به بهبود خواص انتقال حرارتی و تبادل گرمایی سطوح داخلی لوله می‌شود. ضریب انتقال حرارت در این لوله‌ها 2 تا 3 برابر لوله‌های بدون شیار می‌باشد. استفاده از چنین لوله‌هایی در مبدل‌های حرارتی راندمان مبدل را تا 30% افزایش داده و در نتیجه دارای مزایایی از قبیل کاهش حجم هر یونیت بدون تغییر راندمان حرارتی، صرفه‌جویی در هزینة مس، آلومینیوم و فولاد مصرفی، اشغال فضای کمتر، کمپرسورهای کوچکتر، فن‌های کوچکتر و در نتیجه کاهش صدا و نهایتاً کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری این تجهیزات و قیمت تمام شدة رقابتی می‌باشد. لوله‌های داخل شیاردار را می‌توان با همان تجهیزات مربوط به لوله‌های ساده خم، اکسپند و لحیم کرد.

لوله‌های مسی کلاف

قطر خارجی لوله‌های مسی کلاف تولیدی شرکت از 4/1 اینچ (35/6 میلیمتر) تا 8/7 اینچ (22/22 میلیمتر) و با ضخامتهای مختلف است و طول استاندارد هر کلاف بنا بر درخواست مشتری از 15 تا 55 متر می‌باشد. این لوله‌ها بصورت نرم عرضه می‌گردد. برای جلوگیری از آلوده شدن، این لوله‌ها تمیز شده و در پوش گذاشته می‌شود. هر کلاف داخل پلاستیک شیرینک بسته بندی شده و درون کارتن قرار داده می‌شود.

لوله اتصالات چدنی

فروش انواع لوله اتصالات چدنی در پایپ اتصال

لوله اتصالات چدنی پارس متال ایرفو

لوله های اتصالات چدنی از سایز ۲ اینچ تا ۶ اینچ

لوله های اتصالات چدنی از قبیل لوله زانویی سه راهی تبدیل سیفون

تمامی سایزهای لوله اتصالات چدنی پارس متال در انبار موجود می باشد

لوله اتصالات چدنی جهت مصرف برای فاضلاب ساختمانها بیمارستانها دانشگاه

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره با فروشندگان ما در تماس باشید

اطلاعات در مورد لوله اتصالات چدنی

نحوه لوله كشي فاضلاب

۱- لوله چدني: لوله هاي چدني و اتصالات آنها معمولا به صورت نرومادگي ساخته مي شوند. براي وصل كردن لوله به لوله يا اتصال لوله را بايد طوري نصب كرد كه قسمتمادگي در جهت جريان قرار گيرد. قبل از اتصال لازم است كه سرها و همچنين بدنه لوله چدني از نظر شگستگي آزمايش شود. نحوه آزمايش از طريق زدن ضربات آرامچكش كوچك امكان پذير است. حتي اگر لوله داراي ترك موئي هم باشد صداي ضربات به صورت بم كه اصطلاحا صداي مرده چدن نام دارد شنيده ميشود.

 تماس با پرشین متالکو

پس از اطميناناز سالم بودن لوله ها آن ها را كاملا در يك محور در داخل هم قرار ميدهيم بنحوي كه بصورت خارج از مركز نسبت به يكديگر قرار نگيرند.سپس كنف مخصوص لوله كشي رابصورت مارپيچ بافته و توسط قلم مخصوص به داخل شيار كوبيده سرب مذاب را روي آن مي ريزند.سرب بايد حدود ۵/۲ سانيتيمتر روي كنف 4ريخته شود تا دو سر اتصالاتبه هم خوب محكم شوند.

۲- لوله پي وي سي فشار ضعيف:اين لوله ها نيز معمولا بصورت نر و مادگي ساخته مي شوند .تفاوت اين لوله ها با لوله هاي چدني در اين است كه اتصال آن ها ازطريق

چسب بوده و بين دو سر آن ها پس از اتصال فضايي باقي نمي ماند.

۳- لوله سيماني: ساخت اين نوع لوله نيز شبيه لوله چدني بوده وبين اتصالات آن فضا باقي مي ماند. نحوه لوله كشي كاملا شبيه لوله هاي چدني بوده بااين تفاوت كه

لوله سيماني احتياجي به كنف كاري ندارد و بجاي سرب از ملات ماسه سيمان جهت محكم شدن اتصالات استفاده ميگردد.برش لوله هاي سيماني توسط قلم مخصوص گوه اي وچكش انجام مي گيرد.

لوله درز دار سپاهان
لوله درز دار سپاهان
قیمت لوله درز دار سنگین - فروش لوله درز دار سنگین
لوله گالوانیزه سبک - پرشین متالکو - قیمت لوله گالوانیزه سبک - فروش لوله گالوانیزه سبک
لوله سیاه بدون درز
لوله اتصالات
لوله اتصالات پنج لایه
لوله پنج لایه - قیمت لوله پنج لایه - فروش لوله پنج لایه
لوله اتصالات پنج لایه