تولید کنندگان لوله سبک

قیمت لوله گالوانیزه سبک – فروش لوله گالوانیزه سبک

لوله گالوانیزه درپاد

لوله گالوانیزه سبک ساوه

لوله گالوانیزه بک سپندا

لوله و پروفیل فولادی اصفحان

کاربرد لوله گالوانیزه سبک

لوله گالوانیزه سبک به خاطر پوششی که دارد زنگ نمیزد و مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد ، از همین رو برای مصارف آب رسانی در ساختمان ها و در دستگاههای تهویه مطبوع کاربرد دارد.

تولید کنندگان لوله گالوانیزه سبک

لوله سبک  در برند شرکت هایی همچون گروه صنعتی درپاد تبریز ، لوله و پروفیل سپنتا ، نورد و پروفیل ساوه به صورت گالوانیزه گرم تولید می شود که لوله اولیه آن لوله سیاه درزدار می باشد و به منظور عملکرد مناسب در محیط های خورنده و اسیدی پوششی از روی(Zn) به سطح آن داده می شود و در سایزهای 1/2 تا 4 اینچ در سایت پایپ کالا موجود می باشد. ضخامت لوله گالوانیزه  از ضخامت لوله گالوانیزه سنگین کمتر بوده و مقاومت فشاری آن نیز پایین تر است.

لوله گالوانیزه سبک یا لوله گالوانیزه صنعتی، لوله‌ای سبک و صنعتی است که بمنظور افزایش مقاومت آن نسبت به خوردگی جداره‌های داخلی و خارجی آن با فلز روی پوشش داده شده.
لوله گالوانیزه سبک در واقع همان لوله مبلی یا سبک است که فرآیند گالوانیزاسیون روی آن انجام شده. این  فرآیند پوشش‌دهی به دو روش گالوانیزاسیون گرم و گالوانیزاسیون سرد انجام می‌شود.

گالوانیزاسیون گرم :

در این روش “فلز روی” را ذوب کرده و لوله را در آن فرو میبرند تا سطح داخل و خارج لوله کاملا به “روی” آغشته شود. این روش کمی گرانتر است ولی کیفیت، دوام و مقاومت در برابر خوردگی بسیار بالایی دارد.

گالوانیزاسیون سرد:

در این روش با استفاده از جریان الکتریسیته و مایع الکترولیت، یک لایه فلز “روی” بر روی لوله نشانده می‌شود. این روش ارزانتر است ولی کیفیت گالوانیزاسیون گرم را ندارد

لوله گالوانیزه سبک - پرشین متالکو - قیمت لوله گالوانیزه سبک - فروش لوله گالوانیزه سبک

لوله درزدار سبک – پرشین متالکو – قیمت لوله درزدار سبک – فروش لوله درزدار سبک1