قیمت لوله سیاه درز دار سپاهان – فروش لوله سیاه درز دار سپاهان – قیمت لوله درز دار سپاهان
لوله سیاه درزدار سپاهان  در اصل یکی از زیر شاخه های اصلی لوله فولادی به  حساب می آید و کاربردهای بسیار متنوعی در صنایع مختلف دارد. لوله های سیاه درزدار در ایران در دو کارخانه سپاهان و سپنتا تولید و در کشور توزیع میشوند و هر کدام ویژگی ها و مشخصات فنی منحصر به فردی دارند.

لوله های سیاه سپاهان  در دو دسته لوله های APi  سپاهان  و سنگین سپاهان تولید و توزیع میشوند.این لوله ها زیر مجموعه لوله فولادی سیاه  هستند .

این لوله ها استفاده زیادی در صنعت و ساختمان ها دارند.به علت استفاده زیادی که در ساختمان ها و موتورخانه ها دارند این نوع لوله ها به عنوان لوله شوفاژ و لوله گازی نیز شناخته میشوند.

فشار تست لوله های سیاه درزدار معمولا ۱۰ بار و فشار کار آنها ۶ بار می باشد.

کلیه لوله های سیاه شرکت سپاهان دارای تأییدیه کیفیت می باشند.این لوله ها گواهینامه استاندارد کیفی ملی ایران و استاندارد های جهانی با شماره های ISIRI 3574، ISIRI 3360 ، ISO 9001، ISO/TS 29001 و ISO 14001 را دارا می باشند.

لوله سیاه درزدار سنگین سپاهان

لوله سیاه سپاهان سنگین به لوله هایی گفته میشود که وزن آن ها نسب به هم سایز های خود بالاتر می باشد.لوله سیاه درزدار سنگین سپاهان نیز در مصارف ساختمانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و اتصالات این لوله ها از نوع جوشی می باشد.
ضخامت بدنه لوله سیاه سنگین سپاهان از ۲/۵ میلی متر تا ۴/۸ میلی متر متفاوت است.طول هر شاخه لوله سیاه درزدار  ۶ متر می باشد که حداقل وزن آنها بین ۷٫۳ تا ۱۵۲ کیلو گرم  میباشد.

قیمت لوله سیاه درز دار سپاهان - فروش لوله سیاه درز دار سپاهان - قیمت لوله درز دار سپاهان

قیمت لوله سیاه درز دار سپاهان – فروش لوله سیاه درز دار سپاهان – قیمت لوله درز دار سپاهان

لوله درزدار سپاهان API

لوله های درزدار سپاهان API به لوله هایی گفته میشود که ضخامت آنها برابر با ضخامت لوله مانیسمان رده ۴۰ می باشد و در دسته لوله های درزدار به API مشهور شده اند.سایز این لوله ها تا ۲ اینچ تولید و توزیع میشود.از کاربرد این لوله ها میتوان به  آبرسانی  و گازرسانی در اماکن و جاهای مختلف اشاره کرد. لوله های درزدار سپاهان API از سایز های ۱/۲ اینچ تا ۲ اینچ در پرشین متالکو  موجود می باشند.

کاربرد لوله سیاه درزدار سپاهان

کاربرد این لوله های سیاه بسیار وسیع است. یکی از مهم ترین موارد مصرف مربوط به لوله سیاه درزدار منوط می شود به صنعت ساختمان و از آن جاییکه این لوله را در سطح فشار پایین می توان مورد استفاده قرار داد بیشتر برای لوله کشی شوفاژ و موتورخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ای پی آی گازی سپاهان

قیمت لوله سیاه درز دار سپاهان – فروش لوله سیاه درز دار سپاهان – قیمت لوله درز دار سپاهان

شرکت سپاهان از شناخته شده ترین کارخانجاتی است که به تولید لوله گازی ای پی ای  می پردازد.

این محصول بر اساس استاندارد بین المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 از نوع ورقه های فولادی ساخته شده است . شرکت سپاهان به ساخت این  لوله گازی api  در دونوع مدل گازی توکار api و روکار api پرداخته است . لوله گازی api سپاهان  لوله ای قطور است که برای انتقال نفت و گاز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

این برند توانسته است جایگاه خاصی در پروژه های مختلف ساختمانی به دست آورد و در اولویت مهندسین قرار بگیرد . لوله گازی api سپاهان  می تواند جایگزین لوله های بدون درز که به نام مانسمان نام گذاری شده است , در لوله کشی های توکار ساختمان با توجه به برند ثبت شده مانیس گاز , تحت مصارف خانگی و طبق استاندارد های ذکر شده  , قرار بگیرد .

لوله گازی api سپاهان  در سایزهای ۲/۱ اینچ تا ۶ اینچ در انواع مختلفی در سبک گازی api و سنگین  ساخته شده است . از این محصول معمولا در سال های طولانی و به صورت متمادی استفاده می کنند به همین دلیل باید قابلیت تحمل بالایی داشته باشد که  لوله گازی api سپاهان  از استحکام کششی بالایی برخودار است که تنها برای انتقال نفت و گاز طراحی شده است .