وله درز دار api – پرشین متالکو – قیمت لوله درز دار api – فروش لوله درز دار api

از لوله درز دار API برای گاز رسانی و آب رسانی استفاده می شود که فرآیند تولید آن به صورت درز جوش می باشد و برخلاف لوله های بدون درز یا مانیسمان دارای خط جوش می باشد. ضخامت لوله درز دار API برابر با ضخامت لوله مانیسمان رده 40 می باشد و تا سایز 2 اینچ تولید می گردد، لوله های درزدار دما و فشار کمتری را نسبت به لوله های بدون درز تحمل می کنند و هزینه ساخت کمتری دارند. لوله سیاه درزدار نوع API نسبت به لوله سیاه درزدار سبک و سنگین ضخامت بیشتری داشته و فشار بیشتری را تحمل می کند. از لوله های درزدار API در تاسیسات ساختمانی، موتورخانه ها استفاده گسترده ای می شود و نحوه اتصال آنها به صورت جوشی می باشد.

لوله درز دار api - پرشین متالکو - قیمت لوله درز دار api - فروش لوله درز دار api

لوله درز دار api – پرشین متالکو – قیمت لوله درز دار api – فروش لوله درز دار api

لوله سیاه درزدار API سپاهان

لوله های درزدار سپاهان API به لوله هایی گفته میشود که ضخامت آنها برابر با ضخامت لوله مانیسمان رده ۴۰ می باشد و در دسته لوله های درزدار به API مشهور شده اند.سایز این لوله ها تا ۲ اینچ تولید و توزیع میشود.از کاربرد این لوله ها میتوان به  آبرسانی  و گازرسانی در اماکن و جاهای مختلف اشاره کرد. لوله های درزدار سپاهان API از سایز های ۱/۲ اینچ تا ۲ اینچ در پرشین متالکو موجود می باشند.

کاربرد لوله سیاه درزدار سپاهان

کاربرد این لوله های سیاه بسیار وسیع است. یکی از مهم ترین موارد مصرف مربوط به لوله سیاه درزدار منوط می شود به صنعت ساختمان و از آن جاییکه این لوله را در سطح فشار پایین می توان مورد استفاده قرار داد بیشتر برای لوله کشی شوفاژ و موتورخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ای پی آی گازی سپاهان

شرکت سپاهان از شناخته شده ترین کارخانجاتی است که به تولید لوله گازی ای پی ای  می پردازد.

این محصول بر اساس استاندارد بین المللی API 5L و ملی ISIRI 3574 از نوع ورقه های فولادی ساخته شده است . شرکت سپاهان به ساخت این  لوله گازی api  در دونوع مدل گازی توکار api و روکار api پرداخته است . لوله گازی api سپاهان  لوله ای قطور است که برای انتقال نفت و گاز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

این برند توانسته است جایگاه خاصی در پروژه های مختلف ساختمانی به دست آورد و در اولویت مهندسین قرار بگیرد . لوله گازی api سپاهان  می تواند جایگزین لوله های بدون درز که به نام مانسمان نام گذاری شده است , در لوله کشی های توکار ساختمان با توجه به برند ثبت شده مانیس گاز , تحت مصارف خانگی و طبق استاندارد های ذکر شده  , قرار بگیرد .

لوله گازی api سپاهان  در سایزهای ۲/۱ اینچ تا ۶ اینچ در انواع مختلفی در سبک گازی api و سنگین  ساخته شده است . از این محصول معمولا در سال های طولانی و به صورت متمادی استفاده می کنند به همین دلیل باید قابلیت تحمل بالایی داشته باشد که  لوله گازی api سپاهان  از استحکام کششی بالایی برخودار است که تنها برای انتقال نفت و گاز طراحی شده است .