فلنج – قیمت فلنج کور – فروش فلنج کور – خرید فلنج کور – قیمت فلنج کور

فلنج – قیمت فلنج کور – فروش فلنج کور – خرید فلنج کور – قیمت فلنج کور

فلنج کور کربن استیل , فلنج کور استنلس استیل ,

کور با فشار کاری 10 بار 16 بار کلاس 150 کلاس 300

کور کلاس 600 کور کلاس 900

کور از سایز 1/2 تا 52 اینچ

کور ساخت داخلی و اروپایی و چینی موجود می باشد

سفارش انواع کور پذیرفته می شود

کور کربن استیل از نوع a105

کور استنلس استیل از نوع 304 316 321
فلنج کور

فلنج کور چیست؟

فلنج کور یک صفحه گرد است که کابرد آن بیشتر در لوله کشی ومسیرهای دارای فشار است ؛ بدین صورت که در پایان میسر لوله کشی و مسیرهای دارای فشار به کار می رود. فلنج کور؛ همچنین پیچ های آن به طور معمول فشاربیشتری نسبت به انواع دیگر فلنج ها تحمل می کنند. هسته این فشار در مرکز متمرکز است که با توجه به نوع و کلاس فلنج فشار متناسبی را که می تواندبکند را محاسبه می کنند . در بعضی از کاربردهای فلنج کور ، جهت مسدود کردن لوله از نوعي فلنـج استـفاده مي کنند كه هیچ عبور جرياني ندارد . اين فلنـج ها رااصطلاحاً Blind می گویند .

اين نوع فلنج ها(فلنج های کور) براي مسدود كردن انتهاي کانال های لوله كشي ، شيرها و منفذهاي ظرف های تحت فشار استفادهزیاد می شود . فلنج های کور از لحاظ فشار درونی و بار بر روي پيچ های آن مخصوصاً در سایزهای بزرگتر از همه فلنـج هاي ديگر تحت فشار بيشـتري قرارميگيرندو زیرا بیشترین فشار تنش در فلنج های کور تنش خمشي در وسط موثر است .از اين حیث مقدار تنش در فلنج کور نسبت به فلنج هاي ديگر توسط کارشناسانزيادتر انتخاب مي شود. در مکانهایی كه میزان درجه حرارت گزینه مهمي است وجود دارد .

گروه صنعتی پرشین متال با همکاری با  پایپ اتصال در زمینه خرید و فروش لوله و اتصالات فلنج و شیر الات فعالیت داشته و همچنین در صورت نیاز به مشاوره خرید و فروش در خدمت شما می باشد که می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید .

فلنج جوشی کور