فلنج لبه دار

فروش فلنج لبه دار – قیمت فلنج لبه دار – خرید فلنج لبه دار

فلنج لبه دار pn10 pn16

فلنج کلاس 150 فلنج  کلاس 300

فلنج  کلاس 600 فلنج  کلاس 900

فلنج ایرانی اروپایی فلنج چینی

فلنج  از سایز 1/2 تا 52 اینچ

ساخت فلنج در تمام سایزها پذیرفته می شود

فلنج از نوع فولادی a105 و فلنج  استیل 304 316 321

فروش فلنج لبه دار – قیمت فلنج لبه دار – خرید فلنج لبه دار

فلنج گلودار 10 بار 16 بار کلاس 150 کلاس 300 کلاس 600

برندهای موجود فلنج گلودار اراک اروپایی چینی

الیاژهای موجود فلنج گلودار استنلس استیل فولادی پلی اتیلن پی وی سی

سایزهای موجود فلنج گلودار از 1/2 تا 52 اینچ

مورد استفاده فلنج گلودار نفت گاز پتروشیمی ساختمانی صنعتی کشاورزی

گروه صنعتی پرشین متال با همکاری با  پایپ اتصال در زمینه خرید و فروش لوله و اتصالات فلنج و شیر الات فعالیت داشته و همچنین در صورت نیاز به مشاوره خرید و فروش در خدمت شما می باشد که می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید .

فروش لوله و اتصالات و انواع اتصالات استیل اتصلالت لوله اتصالات مانیسمان اتصالات گالوانیزه اتصالات فشار قوی اتصلالت جوشی و انواع لرزه گیر ، لوله بدون درز که به مانسمان یا مانیسمان نیز مشهور است یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنعت نفت، پتروشیمی، گاز و همچنین در قطعه سازی مصارف فراوانی دارد. لوله‌های بدون درز در بازار همچنین به عنوان مقاطع ضخیم و بسیار مقاوم تحت فشار شناخته می‌شود زیرا به دلیل یکنواخت بودن و نداشتن درز جوش، دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشار و تنش‌های فیزیکی است به طوری که به خوبی خود را در هر نوع شرایط آب و هوایی مطابقت می‌دهد.

فروش فلنج

فروش انواع فلنج از جمله فلنج فولادی ، استنلس استیل ، فلنج پلی اتیلن گونه‌ای از اتصال دهنده‌های لوله‌ها ، شیرآلات و دستگاه‌ها به یکدیگر می‌باشد. فلنج‌ها قطعه دیسکی شکل می‌باشند، که اغلب به صورت جفت، با استفاده از پیچ و مهره دو قطعه را به یکدیگر متصل می‌سازند، به آسانی باز شده و برای فشارهای پائین و بالا مناسب می‌باشند. فلنج‌ها از جمله اتصالاتی هستند، که خطوط لوله انتقال (با هر نوع سیال) را به یکدیگر متصل کرده، همچنین شیرآلات را به لوله‌های جوش داده شده، مرتبط می‌سازند. فلنج‌ها اغلب از جنس پلی اتیلن، فولاد، آلیاژهای آهن یا چدن ساخته می‌شوند. فلنج‌ها بسته به نوع جنس متناسب با فشاری که تحمل می‌کنند به کلاس‌های مختلف تقسیم می‌گردند.

فلنج لبه دار