فلنج جوشی گلودار – پرشین متالکو – قیمت فلنج جوشی گلودار – فروش فلنج جوشی گلودار

کالا سایز قیمت

فلنج جوشی گلودار PN16 ملسی

در تمام سایز ها تماس بگیرید

فلنج جوشی گلودار CLASS 150 ملسی

در تمام سایز ها تماس بگیرید

فلنج گلودار PN16 مشهد (دو رو تراش)

در تمام سایز ها تماس بگیرید

فلنج گلودار جوشی ایرانی

در تمام سایز ها تماس بگیرید

فلنج جوشی گلودار CLASS 300 ملسی

در تمام سایز ها تماس بگیرید

انواع فلنج جوشی ایرانی

در تمام سایز ها تماس بگیرید

فلنج آهنی جوشی قطعه ای دیسکی شکل بوده که با استفاده از پیچ و مهره لوله را به شیرآلات چدنی ، فولادی و سایر تجهیزات متصل می کند و یک سیستم لوله کشی ایجاد می کند و اتصال آن با لوله های فلزی به صورت جوشی می باشد. فلنج های جوشی در شرایطی که فشار کاری متوسط و بالا بوده و  کنترل نشتی سیال مهم باشد، کاربرد دارد.

استاندارد های ساخت فلنج های آهنی جوشی :

استاندارد آلیاژی ساخت فلنج های جوشی طبق ASTM A105 و استاندارد ابعادی فلنج های جوشی طبق ASME B16.5 می باشد .

قیمت فلنج آهنی 

این صفحه شامل دسته بندی فلنج های آهنی بر اساس نوع و برند می باشد .با کلیک بروی هر گزینه وارد لیست قیمت فلنج آهنی مربوطه می شوید .

منظور از فلنج آهنی آلیاژ آن می باشد که به صورت عامیانه گفته می شود فلنج آهنی و در واقع فلنج های آهنی دارای پایه عنصر آهن بوده و آلیاژ آن ها فولادی می باشد و در بازار به اسم های فلنج آهنی و یا فلنج فولادی شناخته می شود .

فلنج های جوشی دسترسی آسان به تمیزکاری، بازرسی و تعمیرات را فراهم می کنند و با استفاده از جوشکاری به لوله متصل می شود. اتصال فلنجی با پیچ و مهره کردن دو فلنج به یکدیگر و یک گسکت به منظور آب بندی در بین فلنج ها ایجاد می شود. فلنج جوشی گلودار، فلنج اسلیپ ان(SLIP ON)، فلنج ساکت ولد، فلنج کور از انواع متداول فلنج های جوشی هستند.

فلنج جوشی گلودار

فلنج های جوشی گلودار فشار و نیروی بالایی را تحمل می کنند و در شرایطی که سیستم تحت نیروهای متناوب قرار دارد مفید است و باعث استحکام اتصال فلنج به لوله می شود.

فلنج جوشی اسلیپون

در این نوع فلنج گلویی وجود ندارد و این نوع فلنج برای خطوط با فشار کم به کار می رود و مقاومت کمی در برابر ارتعاش و لرزش های سیستم دارد.

فلنج جوشی ساکت ولد

فلنج ساکت ولد برای خطوط فشار بالا به کار می رود. در این نوع فلنج سر لوله از نوع تخت بوده که در سوکت فلنج قرار گرفته و دور تا دور آن جوشکاری می شود.

فلنج کور

جهت مسدود کردن مسیر به طور موقت به کار می رود.

برندهای فلنج جوشی

1- فلنج جوشی ملسی : پرشین متالکو با انجام واردات فلنج های جوشی ملسی با استاندارد آلیاژی ASTM A105 که فرآیند ساخت آن ها فورجینگ می باشد ارائه دهنده لیست قیمت و مشخصات فنی آن می باشد .

2- فلنج های جوشی ایرانی : فلنج های جوشی ایرانی به روش ریخته گری ساخته و تولید می شوند و در انواع مختلف و سایز های کامل در سایت های پرشین متالکو موجود می باشند .

3- فلنج های جوشی مشهد : برند مشهد از جمله معروف ترین برندهای داخلی ساخت فلنج می باشد که با دو روش فورجینگ و ریخته گری اقدام به تولید فلنج های جوشی و دنده ای می کند .

موارد مصرف فلنج های آهنی جوشی

فلنج های آهنی برای برقراری اتصال میان اقلام تاسیساتی و پایپینگی مورد استفاده قرار می گیرند مانند :

– اتصال پمپ به لوله ها

– اتصال لوله به لرزه گیر

– اتصال شیرآلات چدنی فلنج دار و فولادی فلنج دار به لوله

– برقراری اتصال میان دو لوله که لازم به بازکردن در دوره های متعدد باشد