- قیمت شیرالات برنجی - شیرالات برنجی - شیر بالانس

شیرالات برنجی

شیرالات برنجی کیتز

کالا سایز قیمت

شیر فلکه کشویی برنجی کیتز

در تمام سایز ها تماس بگیرید 02166311460

شیر سوزنی کلاس 100 برنجی

در تمام سایز ها تماس بگیرید 02166311460

شیر سوزنی کلاس 150 برنجی

در تمام سایز ها تماس بگیرید 02166311460

شیرآلات برنجی کیتز

کارخانه کیتز یکی از بزرگترین کارخانجات آسیائی فعال در زمینه تولید ولوهای فولادی و برنجی در انواع فلنجدار و رزوه ای میباشد ساختمان اصلی این کارخانه در ژاپن بنا نهاده شده و اخیرا به جهت مصرف بالای شیرآلات کیتز در کشورهای آسیایی و به جهت پایین آوردن هزینه های حمل تا مقاصد کشورهای خریدار این کارخانه در کشور تایلند نیز کارخانه ای بنا نموده که برند کیتز ژاپن با تولید در کشور تایلند ارسال میگردد که از لحاظ کارایی و نوع جنس با همان کیتز ژاپن برابری میکند و برند کیتز ژاپن در واقع وجود خارجی ندارد

شیرالات برنجی

شیرآلات برنجی کیتز که در انواع مختلفی مانند شیرکشویی ,صافی,خودکارو سوزنی و گازی تولید میگردند با نام شیرآلات برنجی کیتز  نیز نامیده می شوند در حالت کلی برای قطع و وصل کردن یا به عبارت دیگر باز و بسته کردن جریان سیال موجود که در اکثر موارد آب می باشد مورد استفاده قرار می گیرند. این شیر های برنجی ساخت کشور تایلند هستند که سایز آن از ۲/۱ اینچ شروع می شود تا  ۴ اینچ ادامه دارد. شیر آلات برنجی کیتز تحت لیسانس ژاپن ساخته و تولید می شوند.

این شیر ها در داخل خود یک دیسک دارند که نقش حائل را دارد و توسط آن از عبور جریان سیال جلوگیری می شود. بدنه ی شیرآلات برنجی کیتز همان گونه که از اسمش مشخص است از برنج ساخته شده و همین امر موجب می شود که فلکه به راحتی باز و بسته شود. همچنین میله، صفحه و درپوش این شیر ها از برنج ساخته شده است.

قیمت شیرآلات برنجی کیتز

دارای دستگیره ۱تا ۴/۱ اینچی از جنس آلومینیوم و در سایز های ۲/۱ تا ۳ اینچی از جنس روی ساخته شده اند. حداکثر دمایی که این شیر آلات برنجی می توانند در آن قرار گیرند ۲۰۰ درجه سانتی گراد می باشد و همچنین فشاری که می توانند تحمل کنند ۷/۱۳ بار می باشد. استفاده از این شیرآلات برنجی در سیستم های لوله کشی و گرمایشی به دلیل تحمل آن ها در دمای بالا و همچنین کارآیی مناسب آن پیشنهاد می شود. شرکت کیتز از معتبر ترین تولید کنندگان این شیرهای برنجی در ایران و جهان می باشد.

برای انتخاب شیرآلات برنجی کیتز باید نکاتی را رعایت کنیم و مورد توجه قرار دهیم که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

شیرآلات برنجی کیتز

باید نکاتی را در انتخاب شیرآلات برنجی کیتز رعایت کنیم که در ابتدا باید در خرید آن ها دقت کافی را داشته باشیم و محصول مناسب را خریداری کنیم زیرا در زندگی ما نقش مهمی را دارند. این شیر ها با هر بار باز و بسته کردن شیر آب یا گاز و یا هنگام استفاده از آبگرمکن کار را برایمان راحت می کنند. برای استفاده از این شیر ها باید جنس شیر فلکه ی آن را بشناسیم و همچنین از دما و فشار کاری آن اطلاع داشته باشیم.