قیمت تبدیل صاف مانیسمان

کالا سایز قیمت

تبدیل مانیسمان جوشی رده 40 بنکن

در تمام سایز ها تماس بگیرید   66311460

تبدیل مانیسمان ایران اتصال

در تمام سایز ها تماس بگیرید   66311460

 تبدیل صاف مانیسمان

 

از تبدیل جوشی فولادی برای تغییر دادن سایز خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد، که میتواند به صورت صاف (هم مرکز) و کج (غیر هم مرکز) مورد استفاده قرار می گیرد.

تبدیل های جوشی در مصارف صنعتی و ساختمانی استفاده می شود، که از تبدیل کج در مواردی استفاده می شود که دو لوله در یک راستا نباشند و قطرهای متفاوتی داشته باشند.

فروش تبدیل صاف مانیسمان

تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی) جز اتصالات جوشی می باشد که وظیقه ان کاهنده سایز لوله می باشد و برای سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرار میگیرد

از تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی)  در مواردی استفاده میشود که دو لوله در یک راستا و هم مرکز و با قطرهای متفاوت وجود داشته باشد، برای اتصال این دو لوله در این شرایط از تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی)  استفاده میشود.

پرشین متالکو  تامین کننده  انواع تبدیل صاف جوشی استنلس استیل (ردیوسر هم مرکز جوشی استنلس استیل )و تبدیل صاف جوشی کربن استیل (ردیوسر هم مرکز جوشی کربن استیل ) در دو نوع تبدیل صاف جوشی مانیسمان( تبدیل صاف جوشی بدون درز یا ردیوسر هم مرکز جوشی بدون درز یا ردیوسر هم مرکز جوشی مانیسمان) و تبدیل صاف جوشی درز دار (ردیوسر هم مرکز جوشی بدون درز) می باشد. فروش تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی) از معتبر ترین برند های سازنده اتصالات جوشی از سرتاسر جهان که عضو فهرست بلند وزارت نفت می باشند جز حوزه فعالیت شرکت پاترو کالوج می باشد.

تفاوت تبدیل صاف جوشی و تبدیل کج جوشی

از تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی) فقط در شرایطی که دو لوله ای که توسط تبدیل به هم قرار است متصل شوند هم راستا و هم مرکزباشند استفاده میشود اما تبدیل کج جوشی (ردیوسر غیر هم مرکز جوشی) بر خالاف تبدیل صاف جوشی (ردیوسر هم مرکز جوشی) در مواقعی که دو لوله هم راستا و هم مرکز نیستند مورد استفاده قرار میگیرد

تبدیل صاف مانیسمان