بوشن گالوانیزه

بوشن یکی از انواع اتصالات محسوب می شود. این قطعه استوانه ای در بازار از نظر جنس دارای دو نوع فلزی و پلاستیکی می باشد. نوع فلزی آن گالوانیزه یا برنج بوده و نوع پلاستیکی نیز از پی وی سی ساخته شده است.

بوشن گالوانیزه

کاربرد بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه از تجهیزات مورد نیاز در سیستم های آبرسانی ، برق رسانی و همچنین سازه های فلزی و سیستم آتش نشانی می باشد. اغلب بصورت دنده ای (رزوه ای) به هم متصل می شود

از انواع بوشن میتوان به ، بوشن کوتاه ، بوشن بلند ، بوشن فشار قوی گالوانیزه ، بوشن تبدیلی گالوانیزه و …. اشاره نمود و از سایز ½ اینچ الی 24 اینچ در دسترس می باشد.

فروش بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه گرم یکی از تجهیزاتی است که به وفور در سیستم لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله دلایل استفاده از بوشن گالوانیزه می توان به اتصال صحیح و بدون درز لوله های گالوانیزه اشاره کرد. این بوشن ها دارای انواع مختلفی بوده که می توان این محصول کوتاه یا بلند، بوشن فشار قوی و… اشاره کرد.

همانطور که گفته شد بوشن گالوانیزه به منظور اتصال لوله های گالوانیزه به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نوع بوشن از لوله های فولادی ساخته شده که از طریق فرآیند آبکاری گرم تحت روکش روی و یا قلع قرار گرفته است.

قیمت بوشن گالوانیزه

همانگونه که گفته شد این محصول از انواع مختلفی برخوردار بوده که هر کدام به منظور کارکرد و کارایی مشخصی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله عواملی که بر قیمت بوشن گالوانیزه موثر است می توان به برند تولید شده، نوع عملیات گالوانیزه کردن، نوع و مدل طراحی شده و سایز بندی بوشن ها اشاره کرد.

برایی مشاوره و خرید این نوع از محصولات پرشین متالکو میتوانید تماس بگیرید.

663111460

درپوش گالوانیزه
,

درپوش گالوانیزه

قطعه ای از جنس چدن گالوانیزه که برای مسدود کردن انشعاب لوله ، در انتهای مسیر لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد.