اتصالات پرشین متالکو

نوع اتصالات کربن استیل استنلس استیل پی وی سی مسی گالوانیزه اتصالات جوشی پلی اتیلن سیاه دنده ای فشارقویسایزهای موجود اتصالاتها از 1/4 اینچ تا 56 اینچ موجود می باشد.

مصرف اتصالات در صنایع گاز نفت پتروشیمی ساختمانی ابرسانی کشاورزی صنعتی

جنس های موجود اتصالات 316 304 321 a105

برای اطلاعات بیشتر در مورد اتصالات ها با فروشندگان پرشین متال تماس حاصل نمایید 02133923105
نحوه اتصال فتینگها :

فتینگهایی که برای سیستم لوله کشی به کار می روند از انواع رزوه ای ، فلنجی ، جوشکاری می باشند .

هر روش به صورت گسترده ای کاربرد داشته و برای هر یک مزایایی وجود دارد.
اتصال رزوه ای:

فتینگ هایی از این نوع دو لوله را به وسیله قطعاتی که رزوه شده اند به هم ارتباط می دهد در نصب اولیه یا زمانی که قسمتی از خط لوله می بایست تعویض گردد . این اتصالات مفیدترند زیرا که به آسانی قابل جدا شدن بوده و نیز در محل تعمیر سریع به هم وصل می گردند.. ایجاد زروه ای لوله کمی بیش از نصف ضخامت لوله باعث ضعیف شدن سطح لوله در قسمت اتصال می گردد.

اتصال کم کننده ارتعاشات :

این نوع فیتینگ به طور مخصوصی طراحی شده اند که ارتعاشات و لرزش ها را جذب نموده و آنها را کاهش می دهد . این عمل مدت کارکرد لوله و سرویس مجدد آنها را افزایش می دهد . آنها همچنین اعجاج حاصل در لوله ها ، (وزوز کردن و یا ضربه زدن سیال به لوله ) را رفع می کنند .

این نوع اتصالات همچنین در کاهش عمل ضربه قوچ و اثر انفجارات حباب های داخل لوله که از تغییر فشار ناگهانی یا تغییر حجم مایع حاصل می گردد اثرمهمی دارند . بسته به اندازه شان ، این نوع اتصالات دامنه ای از تغییرات فشار و صدا ها را جذب می کنند . صفحه فلنجی شکل آنها یکسره از مواد لاستیکی مخصوص پوشانده شده که نیاز به استفاده از واشرها را رفع می کند . فلنجها بر اثر وجود حلقه های فلزی داخل لوله شان حالت برگشت پذیر دارند . به اضافه اینکه رشته هایی با مقاومت بالا و سیم های مارپیچی فولادی که در بین ورقه هایی جای گرفته اند بیشترین مقاومت و پایداری را در لوله متصل به فلنج ایجاد می کنند .در این مورد تیوب های حالت فنری مخصوص و پوشش همواره شده ای را دارا می باشند .

فتینگ های جوش شونده :

با افزایش تکنولوژی خطوط لوله کشی و دستگاههای جوش ، استفاده از اتصالات جوش شونده زیاد شده است . یک اتصال که به طرز صحیح بر اثر جوشکاری حاصل گردد به اندازه خود لوله مقاوم است می گردد. سیستم جوشکاری همه اتصالات را در لوله کشی در بر می گیرد.این اتصالات دارای خاصیت سیل کنندگی قوی و عمر زیاد و یک عمل مطلوب در طراحی های با فشار بالا می باشد.

اتصالات فلنجی :

فتینگ های فلنج از روش آهنگری یا ریخته گری حاصل می گردند . فلنج یک حلقه یا رینگ در انتهای اتصال بوده که با نمونه مشابه خودش در قسمت دیگر اتصال می یابد . نوع دیگر فلنج ها ، به صورت دو قطعه ای می باشند که به صورت دو رینگ جداگانه روی لوله لغزش داشته و سپس به هم محکم می گردند . فلنج ها به صورت پیچ و مهره و یا به وسیله جوش به هم محکم می گردند. فلنج ها به صورت پیچ و مهره و یا به وسیله جوش به هم اتصال می کنند . سطح فلنج ها باید کاملا” صیقلی و صاف گردند در همه موارد نیاز به یک وسیله بین دو سطح جهت آب بندی نمودن و جلوگیری از نشتی می باشد.

گروه صنعتی پرشین متال با همکاری با  پایپ اتصال در زمینه خرید و فروش لوله و اتصالات فلنج و شیر الات فعالیت داشته و همچنین در صورت نیاز به مشاوره خرید و فروش در خدمت شما می باشد که می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید .

اتصالات فلزی
بوشن دنده ایی سیاه
بوشن مانیسمان - پرشین متالکو -قیمت بوشن مانیسمان - فروش بوشن مانیسمان
اتصالات سیاه درز دار
×

پرشین متالکو

فروشگاه بزرگ لوله واتصالات در تهران

021-66311460

× دریافت لیست قیمت محصولات