اتصالات گالوانیزه چینی

برای تغییر مسیر جریان سیال می توان از زانویی و یا چپقی گالوانیزه استفاده کرد . تفاوت زانویی و چپقی گالوانیزه در نحوه حدیده شدن و رزوه شدن آن ها می باشد ، بدین صورت که زانویی گالوانیزه در دو سر ابتدایی و انتهایی آن از داخل رزوه می شود و در اصطلاح به آن توپیچ گفته می شود اما چپقی گالوانیزه بدین ضورت نمی باشد و از یک طرف به صورت روپیچ و از سمت دیگر به صورت توپیچ می باشد .

اتصالات گالوانیزه چینی

برای انشعاب گرفتن از مسیر لوله گالوانیزه می بایست از سه راهی گالوانیزه استفاده کرد . سه راهی های گالوانیزه تماما به صورت 90 درجه می باشند ( زاویه بین مجرای ورودی – خروجی و مجرای انشعاب 90 درجه می باشد ) سه راهی های گالوانیزه در دو مدل سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تولید می شود.

برای تغییر سایز در لوله های گالوانیزه می بایست از تبدیل استفاده کرد . تبدیل های گالوانیزه به صورت یک طرف داخل دنده و طرف دیگر از بیرون دنده می خورد و رزوه می شود .

درپوش گالوانیزه

برای سهولت و آسانی در باز و بسته کردن شیرآلات برنجی و سایر اقلام دنده ای می بایست از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده کرد . مهره ماسوره با توانایی تغییر طول اجازه باز و بسته شدن راحت شیرآلات را میدهد ، آب بندی مهره ماسوره بسیار مهم می باشد که در کوقع خرید می بایست از برند های معتبر تهیه شود.

مهره ماسوره گالوانیزه

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

برای مشاوره و خرید انواع محصولات پرشین متالکو میتوانید با مشاورین ما در پرشین متالکو در تماس اشید .

02166311460

درپوش گالوانیزه
,

درپوش گالوانیزه

قطعه ای از جنس چدن گالوانیزه که برای مسدود کردن انشعاب لوله ، در انتهای مسیر لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد.