اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

اتصالات گالوانیزه با برندهای متفاوتی در بازار موجود می باشند که یکی از نام آشنا ترین این برندها مربوط می شود به اتصالات گالوانیزه توپی برزیل که دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد . اتصالات گالوانیزه توپی برزیل دارای سبد کامل از محصولات گالوانیزه می باشد که از سایز 1/2 اینچ الی 4 اینچ و در برخی از اقلام تا سایز 6 اینچ جوابگوی پروژه ها می باشد .

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

انواع اتصالات گالوانیزه برزیل

1- زانویی گالوانیزه برای تغییر جهت جریان به صورت 90 درجه و 45 درجه موجود می باشد که آرایش لبه های ابتدایی و انتهایی آن به صورت توپیچ می باشد . نوعی دیگر از زانوی گالوانیزه به نام چپقی موجود می باشد که یک طرف آن به صورت توپیچ و طرف دیگر آن به صورت روپیچ می باشد .

2- سه راهی گالوانیزه مخصوص انشعاب گرفتن می باشد ، گاهی اوقات لازم می باشد که از خط اصلی لوله گالوانیزه برای قسمت های دیگر انشعاب گرفته شود که این وظیفه به عهده سه راهی ها می باشد . سه راهی گالوانیزه به دو صورت سه راهی مساوی و تبدیلی تولید و عرضه می گردد . سه راهی گالوانیزه به صورت توپیچ تولید میگردد که نوع مساوی آن هر سه سایز ورودی و خروجی و انشعاب یکسان بوده و در نوع تبدیلی آن سایز ورودی و خروجی هم سایز و بزرگتر از سایز انشعاب می باشد .

3- تبدیل گالوانیزه برای تغییر سایز استفاده می شود ، گاهی اوقات لازم می باشد که سایز لوله گالوانیزه تغییر یابد و در این مواقع از تبدیل های گالوانیزه استفاده می شود که در دو بخش ابتدایی و انتهایی آن دارای سایزهای متفاوت می باشد . تبدیل های گالوانیزه به صورت یک طرف روپیچ و طرف دیگر توپیچ می باشد.

4- بوشن گالوانیزه برای امتداد و ادامه خط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار میگیرد . هنگامی که بخواهیم دو لوله گالوانیزه را به یکدیگر متصل کنیم به علت روپیچ بودن لوله ها نمیتوان آنها را به یکدیگر متصل کرد و برای این کار می بایست از بوشن های گالوانیزه که در هر دو سمت توپیچ می باشد استفاده می شود.

5- درپوش گالوانیزه برای مسدود کردن انتهای خط لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد . درپوش های گالوانیزه به صورت توپیچ تولید میگردند که با توجه به روپیچ بودن لوله گالوانیزه مخصوص مسدود کردن لوله گالوانیزه می باشند.

6- مهره ماسوره گالوانیزه برای سهولت باز و بسته کردن شیرآلات برنجی می باشد و به نوعی فضای آزاد برای نصب و یا خارج کردن شیرآلات برنجی و یا سایر اتصالات از خط لوله کشی می باشد.مهره ماسوره ها از اقلام مهمی می باشند که آب بندی و عدم نشتی آنها بسیار مهم می باشد .

7- مغزی گالوانیزه برای برقراری اتصال بین دو بخش توپیچ مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

ببرای مشاوره و خرید انواع محصولات گالوانیزه توپی برزیل میتوانید با مشاوریت ما در پرشین متالکو تماس بگیرید.

درپوش گالوانیزه
,

درپوش گالوانیزه

قطعه ای از جنس چدن گالوانیزه که برای مسدود کردن انشعاب لوله ، در انتهای مسیر لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد.