اتصالات سیاه

فروش اتصالات سیاه – قیمت اتصالات سیاه – خرید اتصالات سیاه –

اتصالات سیاه برزیلی , اتصالات سیاه ژاپنی , اتصالات سیاه کره ای , اتصالات سیاه چینی ,

سایزهای موجود اتصالات سیاه

فروش اتصالات سیاه – قیمت اتصالات سیاه – خرید اتصالات سیاه –

اتصالات 1/2

اتصالات 3/4

اتصالات سیاه “1

اتصالات 11/2

اتصالات “2

اتصالات 21/2

اتصالات “3

اتصالات “4

اتصالات “5

اتصالات “6

گروه صنعتی پرشین متال با همکاری با  پایپ اتصال در زمینه خرید و فروش لوله و اتصالات فلنج و شیر الات فعالیت داشته و همچنین در صورت نیاز به مشاوره خرید و فروش در خدمت شما می باشد که می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید .

فروش لوله و اتصالات و انواع اتصالات استیل اتصلالت لوله اتصالات مانیسمان اتصالات گالوانیزه اتصالات فشار قوی اتصلالت جوشی و انواع لرزه گیر ، لوله بدون درز که به مانسمان یا مانیسمان نیز مشهور است یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنعت نفت، پتروشیمی، گاز و همچنین در قطعه سازی مصارف فراوانی دارد. لوله‌های بدون درز در بازار همچنین به عنوان مقاطع ضخیم و بسیار مقاوم تحت فشار شناخته می‌شود زیرا به دلیل یکنواخت بودن و نداشتن درز جوش، دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشار و تنش‌های فیزیکی است به طوری که به خوبی خود را در هر نوع شرایط آب و هوایی مطابقت می‌دهد .

شیر فلکه کشویی ، شیر فلکه فاراب ، شیر فلکه فولادی ، یکی از ساده‌ترین و قدیمی‌ترین انواع شیرها، دریچه یا صفحهٔ مسدودکننده‌ای است که کشاورزان درون کانال‌های آب کار می‌گذارند و برای بازکردن یا بستن مسیر آب به زمین‌های کشاورزی استفاده می‌کنند. شیرها کاربردهای مختلفی دارند؛ ازجمله کنترل جریان آب در کشاورزی و آبیاری تا فرایندهای پیچیدهٔ کنترل فرایند در پالایشگاه‌ها و کارخانجات فرایندی، بازوبست‌کردن آب در ماشین‌های لباس‌شویی و ظرف‌شویی تا شیرهای برداشت آب خانگی .

برای خرید و مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.