اتصالات جوشی

فروش اتصالات جوشی – قیمت اتصالات جوشی – خرید اتصالات جوشی

فروش انواع اتصالات جوشی در پرشین متالکو

اتصالات درزدار اتصالات جوشی بدون درز

اتصالات با برندهای : بنکن اریا دلتا سحر ایران اتصال جوشیران

اتصالات با ضخامتهای رده ۲۰ رده ۳۰ رده ۴۰ رده ۶۰ رده ۸۰

اتصالات از سایز ۱/۲ تا ۵۲ اینچ

اتصالات از نوع کربن استیل استنلس استیل فولادی

اتصالات از قبیل زانوی سه راهی تبدیل کپ

برای دریافت قیمت و دریافت پیش فاکتور و بهترین قیمت با ما تماس حاصل نمایید

فروش اتصالات جوشی – قیمت اتصالات جوشی – خرید اتصالات جوشی

اطلاعات در مورد اتصالات جوشی

اتصالات جوشی،با لوله های فولادی قطر اسمی (NPT) 2 اینچ یا در نقاطی که فشارهای کاری بیش از psi450 مورد نیاز باشد،استفاده می شوند.جوشکاری از در همآمیزی دو یا چند قطعه فلزی در حالت مذاب یا مذاب و بخار ، بدون اعمال فشار مکانیکی تشکیل شده است.جوشکاری ذوبی fusion welding می تواند به صورتجوشکاری با گاز و یا با برق باشد.هنگامی که جوشکاری کامل شده،اتصال به وجود آمده اغلب قوی تر از اجزای فلزی متصل شده به هم می باشد.

بعضی از آیین نامه هاملزم می کنند که نصاب دارای گواهینامه تایید شده باشد و کار نهایی نیز آزمایش شده و تایید شود. مشخصات فنی برای لوله های جوش شده باید طبق سری آییننامه های B31 “انجمن مهندسان مکانیک آمریکا”(ASME) باشد.آیین نامه های محلی ممکن است قوانین ایمنی بیشتری برای سامان دهی نصب لوله های جوش خوردهداشته باشند.برای

برای مقایسه با سایر شرکت ها[

گروه صنعتی پرشین متال با همکاری با  پایپ اتصال در زمینه خرید و فروش لوله و اتصالات فلنج و شیر الات فعالیت داشته و همچنین در صورت نیاز به مشاوره خرید و فروش در خدمت شما می باشد که می توانید با شماره های درج شده در تماس باشید.

پرشین متالکو

فروش لوله و اتصالات و انواع اتصالات استیل اتصلالت لوله اتصالات مانیسمان اتصالات گالوانیزه اتصالات فشار قوی اتصلالت جوشی و انواع لرزه گیر. لوله بدون درز که به مانسمان یا مانیسمان نیز مشهور است. یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنعت نفت، پتروشیمی، گاز و همچنین در قطعه سازی مصارف فراوانی دارد.

برای خرید تماس بگیرید.

لوله‌های بدون درز در بازار همچنین به عنوان مقاطع ضخیم و بسیار مقاوم تحت فشار شناخته می‌شود. زیرا به دلیل یکنواخت بودن و نداشتن درز جوش، دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل فشار و تنش‌های فیزیکی است. به طوری که به خوبی خود را در هر نوع شرایط آب و هوایی مطابقت می‌دهد .

اتصالات جوشی - فروش اتصالات جوشی - قیمت اتصالات جوشی - خرید اتصالات جوشی

– فروش اتصالات جوشی – قیمت اتصالات جوشی – خرید اتصالات جوشیاتصالات جوشی